Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez divatrockerség?

Ez divatrockerség?

Figyelt kérdés
Pár éve megkedveltem a rock, metal zenét és mostanra az lett a kedvencem. Szeretném az öltözködésemben is megmutatni, hosszú haj, fekete ruha, bakancs, stb. Kicsit elbizonytalanodtam hogy divatrocker lennék-e de én merem már magamamat rockernek nevezni. Ugye nem divatrockerség? :D

2018. júl. 22. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az a divatrockerkedés, ha felveszed egy olyan bandának a merchét, amitől max 1 dalt ismersz, vagy annyit sem.
2018. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem, te rocker vagy.

Ha olyan banda pólóját veszed fel akiről meg nem is ismersz na az a divatrockerség/pózerség

2018. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam! :D
2018. júl. 22. 19:51
 4/14 anonim ***** válasza:
5%

Hát ez bizony az!


Én 42 vagyok és 14 éves koromtól kezdve death trash metált hallgatok,de sosem látszott a ruházatomon.

Senkinek semmi köze a zenei izlésemhez.

2018. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha thrash metalt hallgatsz akkor legalább illene tudni helyesen leírni a nevét ennek a zenei irányzatnak ;D


És mégis ki a halált érdekel, hogy milyen cuccokat hordasz? Attól nem lesz pózer a kérdező mert felveszi a kedvenc bandájának a polóját


Kérdező:

Amúgy nem pózerség ha így öltözöl. Persze csak abban az esetben ha tényleg ismered azoknak a bandáknak a munkásságát akiknek a cuccait hordod.

Amúgy milyen zenekarokat hallgatsz? Már ha nem baj, hogy megkérdezem. Csak érdekel, hogy milyen zenéket szeretsz.

2018. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még vannak zenekarok amikkel ismerkedem de most főleg slipknot, iron maiden, metallica, powerwolf, rammstein, pokolgép, junkies. Más együttesektől csak pár számot hallgatok.
2018. júl. 23. 22:02
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja meg ac/dc-t és guns n roses-t is csak lemaradt :D
2018. júl. 23. 22:06
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

A Powerwolfot és a Rammsteint én is nagyon szeretem. (Ha bejön a Rammstein akkor ajánlom még az Ost+frontot meg a Gothministert) Annó én is Rammsteinel meg Cradle of Filthel kezdtem a metalkodást (mostanra szinte csak black, death és gothic metalt hallgatok időnként azért egy kis doom és thrash metal is felkerül a zenei étlapomra ja meg ott vannak még a gothic rock és a dark wave jóságok :) általában jobban szeretem a kevésbé ismert bandákat. Mindig örülök ha sikerül valami igazi gyöngyszemet találnom

De azért néhány nagyobb felkapottabb zenekar dolgai is tetszenek. Pl Slayer, Mayhem, Leaves Eyes, Sodom

Nagyon szeretem a Gojira-t a Mastodon-t a Meshuggah-t, a Darkthrone-t, Nargaroth-ot Marduk-ot Dark fortress-t Tiamat-ot, Graveworm-ot, Legion of the damned-et, Dying Fetus-t, Belphegor-t, Hate-et...meg még több tucatnyi bandát. Magyarok közül a Bornholm nagyon bejön meg a Sear bliss, meg most így rockmaraton után a Tormentor is)

2018. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most rockmaratonon én is megkedveltem pár együttest. Én a rock/metal "utamat" pokolgéppel kezdtem. Visszatérve a kérdéshez főleg amiatt bizonytalanodtam el mert nem ismerek a környékemen rockereket és nem biztos hogy lennének rocker barátaim, ezért nem voltam biztos benne hogy így is nevezhettem magam rockernek. Utólag belegondolva fölösleges volt emiatt elbizonytalanodnom :D
2018. júl. 24. 09:13
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

5!


Én kérek elnézést kifelejtettem a “h” betüt!


Köszönöm a kioktatást annak ellenére hogy nem osztottam lapot!!

Te nyílván sosem tévedtél még életedben egy hibátlan egyetemista lehetsz aki még rágondolni sem mer arra hogy kétkezű munkát vállaljon.


Én leírtam a véleményem a kérdezőnek, te belepofáztál és nem tartod tiszteletbe mások véleményét!


Esetleg kiszívnád az orrom..?

2018. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!