Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lánylétemre 43 as lábam van....

Lánylétemre 43 as lábam van. Alig kapok rá cipőt, az online oldalakon is elég kicsi a választék. Van akinek ekkora, hol veszitek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 23. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Deichmann, bon prix, meg sportcipők.
2018. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja meg itt is van választék:

[link]

2018. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek is ekkora bőgőtok kellett, ő cipésznél csináltatta a bőr tipegőjét....húzós ára volt, de nem tehetett mást...sportcipőben mégsem lehet mindenhol megjelenni.
2018. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a múltkor láttam 44est is a Deichmannban. Igaz, a dobozra az volt írva, hogy XXL (ami általában az én méretem, a 41-42), de a cipőre meg ráírták, hogy 44es.


Egy kérdés: ha 43as a lábad, akkor gondolom magas is vagy hozzá. Elég hosszú farmernadrágot hol találsz? Én azzal szoktam bajban lenni.

2018. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
176 cm vagyok. Leginkább a Hádában vásárolok farmert. Azzal szerencsére nincs gond. :)
2018. júl. 23. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Múltkor az Asos webshopot írták egy ilyen kérdésnél, jó, van nagy méret, olcsó és vissza lehet küldeni ha nem tetszik. Szerintem pedig akkor is Deichmann. Kb. egyező árak vannak, néhol a Deichmann olcsóbb és bőven van választék női 43-as cipőből.
2018. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ruslan87 válasza:

Lányok ne aggodjatok én 205cm/120kg vagyok 48-49 es a lábam :)

Örüljetek h nagy lábon éltek!

Amugy office shoes,deichman,vaaaagy sports direct,ott is megnézhetitek!

Örülök ha magas lányt látok ;)

2018. júl. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!