Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire számít gáznak egyszer...

Mennyire számít gáznak egyszerre két bodyt viselni?

Figyelt kérdés

Télen szoktam rá arra, hogy fehérneműként bodyt viselek, és bugyit-melltartót szinte nem is hordok. (Olyan bodyra gondoljatok, amit egyértelműen fehérneműnek terveztek, és tényleg ki is váltja ezt a kettőt, mint pl ez: [link] )

Mostanában vettem néhány olyan bodyt, ami meg nem fehérneműnek való, sokkal inkább olyan, mint egy póló, csak betűrve így jobban mutat, hogy össze lehet kapcsolni, nem csúszik ki, nem gyűrődik. (Mondjuk ilyesmi: [link]


Szerintetek béna a kettő együtt és vásárolni kéne 1-2 melltartót, hogy legyen az ilyen felsők alá? Vagy vajon kényelmetlen a kettő együtt? A bolti ruhapróba idejére nem volt gond vele.



2018. júl. 24. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró lehet, hogy két réteg van rajtad, ha nem télen, hideg időben hordod meleg lehet. Illetve nem tudom az téged mennyire zavar, de vastagít is rajtad kicsit. Az meg a bodyktól függ kényelmetlenek e együtt. Pl. ha mind a kettő csatos a lábak között nem lehet kellemes... Szerintem érdemes ezek alá mást horani, de próbáld ki aztán meglátod
2018. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen body alá inkább melltartó és alsó. Az első jól leirta.
2018. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ti annyira nem ajánljátok, ha jól értem. Azt hiszem egy olyan nap kipróbálom a héten, amikor csak rövidebb időre megyek el otthonról, és hamar át tudom venni egy másik felsőre, ha nem jönne be.
2018. júl. 24. 19:34
 4/19 A kérdező kommentje:

Ha nem haragszik meg érte, akkor a privát üzenetet író reagálóra is itt válaszolnék.


1. Nem, nem gondolom, hogy a direkt fehérneműnek gyártott body alá kéne bármit is venni. Például a legtöbbnek a melltartó része ugyanolyan, mint egy rendes kosaras melltartó, illetve a "bugyi részén" is van plusz bélés. Kb annyiban különbözik, mint egy kétrészes az egyrészes fürdőruhától. Fontos viszont mosás szempontjából fehérneműként kezelni (értsd tisztát venni minden nap). De ha neked úgy kényelmes, ha veszel alá, akkor nyilván ízlés dolga.


2. Biztos valamivel melegebb, mint nélküle, de egy lenge ruhában nincs nagy különbség, hogy milyen fehérneműt viselsz alatta.

2018. júl. 24. 22:06
 5/19 ívy1 ***** válasza:
Hideg időben biztos jó.Én is hordok bodyt,de erre még nem gondoltam,lehet hogy télen én is kipróbálom. Hány éves vagy?
2018. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Még a végén divatot teremtek! :)

Én 25 éves vagyok. Te?

2018. júl. 29. 22:21
 7/19 ívy1 ***** válasza:
31
2018. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ívy1 ***** válasza:
Hát divat talán nem lesz,nagyon kevés lányt nőt ismerek aki hord bodyt,főleg fehérnemű bodyt.
2018. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

De ha jól értem akkor te hordasz szintén fehérneműként es felsőként is?

A felsőnek horodott body szerintem most elég divatos, szinte minden ruhaboltban szoktam látni.

2018. júl. 30. 23:37
 10/19 ívy1 ***** válasza:
Igen,hordok mindkettőt.A felsőruházati valóban elterjedt most,én is sokat látok a boltokban.
2018. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!