Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kaphatok Budapesten...

Hol kaphatok Budapesten tiniknek fürdőruhát?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
most komolyan ennyire nem vagy önálló?? nem vagyok pesti, de menj be az aréna plázába, a mamutba, a calzedoniába, new yorkerbe meg ilyesmi helyekre. ha olcsóbbat akarsz akkor meg kínai.
2010. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

H&M gyerek/ tini részlegén.

Nagyon olcsón kapsz és ha pl. kétrészeset akarsz Te magad válogathatod össze az alsót és felsőt (ami pl. akkor is jó, ha az alsó és felső mérete eltérő)

2010. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pimkie, New Yorker
2010. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy asia center .. ha olcsóbbatt akarsz
2010. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
H&M, Pimkie, Tezenis, Calzedonia, New Yorker, Triumph, Schiesser
2010. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kedves első

látszik, hogy nem vagy pesti

képzeld bejártam mindent és nem találtam a lányomra valót

mindenhol csak felnőtt van vagy baba

2010. jún. 19. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "látszik, hogy nem vagy pesti"?

NEM az első voltam.

2010. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én viszont az első vagyok. még jó hogy látszik, hogy nem vagyok pesti hiszen odaírtam...xD de csak egy kérdés: (tényleg nem veszekedni akarok) miért nem a lányod megy el fürdőruhát keresni magának? ő biztos jobban ismeri a tiniknek való helyeket, meg biztos, hogy olyat vesz ami tetszik neki és a méret is tuti jó lesz :) meg én őszintén szólva tuti nem ugrálnék másnak. elég legyen, hogy a pénzt adod neki, nehogymár neked kelljen végigjárnod a várost. én ezt tiniként írom neked, nem okoskosni szeretnék és beleszólni mások ügyeibe:)


meg ha már itt tartunk kb ugyanazokat a boltokat, plázákat soroltam fel mint a többiek nem értem mi a bajod velem. főleg, hogy az üzletláncokban ugyanolyan ruhák vannak vidéken és pesten is. én egyszerűen csak hozzászoktam, hogy szombathelyen nincs annyi bolt, és elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki egy akkora városban mint budapest ne találna jót.


meg akkormár légyszives írd körül, hogy szerinted milyen fürdőruha kellene :) mert talán úgy könnyebb lenne segíteni. és mit értessz felnőtt fürdőruha alatt?


remélem nem sértettelek meg, és nem akadtál ki :) bocsi, hogy egy ekkora regényt írtam de néha csak így tudom kifejezni magam!

16/L

2010. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én sem akarok veszekedni.Amúgy együtt voltunk fürdőruhát nézni. Oda is mentünk , ahova ő akart. Egy helyenláttunk csak, de ott meg ronda volt a mintája, meg kevés is volt.
2010. jún. 20. 11:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a felnőttfürdőruha az a nagy méret.( Az én lányom elég alacsony és kicsik a cicijei is)Meg a nagykosarú.
2010. jún. 20. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!