Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogy all egy fiún...

Szerintetek hogy all egy fiún a rozsaszin polo?

Figyelt kérdés

Itt gondolok arra hogy csak egy sima iras van rajta es egy kep amin valami naplementes kep van es inkabb ilyen vilagosrozsaszinnek mondanam(mármint a polot).Es mielott valaki megkerdezne nem vagyok meleg csak tetszenek ezek a szinu ruhak mint pl a lila is vagy hasonlo vilagos polok.

16/f


2018. júl. 27. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ehhez látni kellene

Láttam én már 100% hetero fickót öltönyhöz csak ilyen szinű ingeket hordott, nem nézte senki melegnek

2018. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Van, akinek jól áll, van, aki cső reteknek néz ki benne. Bocs, elég nesze semmi, fogd meg jól válasz, de ez az igazság. Nem áll jól mindenkinek.
2018. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is láttam már olyat, akin kifejezetten jól állt és vonzó volt, de azért nem mindenkin tudnám elképzelni.
2018. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Hat nemtudom hogy rajtam jol all e bar eddig aki latott ilyenbe senki sem mondta h nem allna jol.Persze lehet csak jofejsegbol mondtak.
2018. júl. 27. 21:10
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



[link]


Ez lenne az bar tudom meg mindig tőlem fugg h nezek ki de errol így mi a velemeny?

2018. júl. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!