Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha elegánsan...

Szerintetek ha elegánsan öltözködök nagyobb eséllyel találhatok barátnőt mintha csak egyszerűen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem a ruha teszi az embert,de én is jobban megnézek egy lányt ha csinosan van felöltözve.Pénzem van új ruhákra de nem tudom mi állna jól nekem
2018. júl. 29. 05:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatot nem feltétlen találsz de ismerkedni talán egyszerűbb ha jól vagy öltözve.

Mondjuk aki felszínes annak ez se elég.... kell egy jobb autó is mellé.

2018. júl. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem vonz, ha egy férfi elegáns, de kérdés, hogy tényleg ez vagy-e te. Mert az nem járja, hogy amíg randizunk, jól nézel ki, aztán járunk, és slampos leszel.
2018. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Az öltözködés sokat elárul a pasiról, amennyiben tényleg úgy öltözik amivel magát mutatja. Én teljesen tudat alatt is elutasítok valakit ha pl ilyen rapperes az öltözéke. Nem azért mert az rossz, hanem mert kapcsolok hozzá fejben egy típust, ami nem rossz, ne értsetek félre, lehet a világ egyik legjobb embere is, de valamiért mégsem az esetem, nagy valószínűséggel én sem neki. Tehát azoknál akiknek olyan típusú pasik jönnek be persze nagyobb esélyed lesz, de kérdés hogy hosszútávon eredményes e. De ha te azt is a magadénak érzed és azt is hozzád illőnek találod akkor csak jól járhatsz vele :D (igen tudom ebben benne van egy kis előítéletesség is a részemről, sajnálom)
2018. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, felszínes, hamis kapcsolatot hamarabb fogsz találni. Ez bizonyos.
2018. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, én az elegáns pasasoktol (ami eröltetett) hidegrázást kapok :)
2018. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!