Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy Oakley napszemüveg mennyiv...

Egy Oakley napszemüveg mennyivel jobb egy Polaroid-nál?

Figyelt kérdés

Van egy polaroid napszemüvegem, 14k volt, sokkal jobb, élesebb képe van, mint ismerősöm 45ezer forintos ray ban-jének (az övé ráadásul nem polarizált :D).


Egy polarizált oakley 50-60k vs polaroid 10-15k


(oakley kerete gondolom strapabíróbb)



2018. aug. 2. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
1,54-el jobb.
2018. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Egy Polaroidom van bringázni, és egy Oakley minden másra. Mondjuk ez a HDO-s (HDO Polarized), ami kb olyan, mint amikor adsz egy kis szaturációt a monitorra :) Próbáltam sima polarizáltat is, én nem láttam különbséget a Polaroidhoz képest. Nincs bajom a Polaroid tartósságával, azért bringa közben kap eleget, leesik, pára, eső, bogarak, minden. Autó tetejéről is esett már le menet közben aszfaltra (oké, attól lett rajta egy kis karc).

Összességében szerintem itt is igaz, hogy megfizeted a márkát, és jelenleg az az O betű ennyit "ér".

2018. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezeket a Holbrook iridium polarizáltakat néztem
2018. aug. 2. 18:13
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezeket a Holbrook iridium polarizáltakat néztem, 60k.


De nem tudnék már nem polarizált napszemüveget hordani, túl nagy a különbség a javára. Simát meg nem érdemes..


Majd télen beruházok egyre, amikor olcsóbbak :)

2018. aug. 2. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Csakis Polaroid!!
2018. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!