Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek lenne igeny egy...

Szerintetek lenne igeny egy masik high-end turkalora Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretnek nyitni egy ilyen kaliberu uzletet az egyik setaloutcan. Eleg sok jo allapotban levo haute couture es mindennapi high-end ruham, kiegeszitom van, (peldaul a Hermès, Chanel, Cartier, Givenchy, Versace, Alexander McQueen vagy esetleg a Polo Ralph Lauren, Boss, Club Monaco markak divathazaibol.) Ismerem a Luxury Vintage nevezetu hasonlo butikot, de kicsit mas vonalon szeretnek elindulni (pl. Art Deco stilus, tobbfele meret es arkategoria)
2018. aug. 3. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nem tudjuk megmondani. Úgy tudom ehhez előzetes piackutatás szükséges:S Azonban a luxusmárkák iránti megnövekedett igényt ismerve akár sikeres is lehet. Instagramon lehetne brutális marketinget tolni az üzletnek.
2018. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsón be tudod szerezni a ruhákat, és nem horror áron adod, akkor akár lehet is jövője.
2018. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, de ezen a "high-end turkáló" kifejezésen röhögtem :D
2018. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
oke es mivan ha elfogynak a levedlett cuccaid?
2018. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Azért high-end, mert egy magas épület tetején a folyosó végén van.
2018. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Engem biztosan érdekelne, én azt gondolom, hogy lenne rá igény.
2022. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!