Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire kell odafigyelni szemüveg...

Mire kell odafigyelni szemüveg vásárlásnál?

Figyelt kérdés
A fejforma mennyit befolyásol? (Nekem pl. hosszúkás.)
2018. aug. 8. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne valami gagyit vegyél, mert az nem igazán védi a szemet. Persze azt sem mondom, hogy adj ki miatta egy tizest, de ne is a kinaiba.


Igazandibol ezt probakor ugy is latni fogod szerintem. De pl. nekem is hosszukas az arcformam es a pilota stilusu az, ami nagyon rosszul all. Illetve a nagy lencsesek sem jok.

Probalj fel minel tobbet. Jo, ha van ott valaki, akinek megkerdezheted a velemenyet.

2018. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt úgyis ott helyben fogod megtudni, hogy mi az ami igazán jól áll. Amikor én csináltattam a szemüvegem volt egy elképzelésem, hogy nagyjából milyet szeretnék.(fekete keret, semmi csicsa) Ezt elmondtam, és a nő aki ott volt végig mutogatta a kereteket, annyit próbaltam fel amennyit akartam és annyiszor ahányszor csak szerettem volna. Úgyis megfogod találni azt az egyet ami igazán tetszik, nálam legalábbis így volt. De az ilyen helyeken általában az eladók is segítenek, hogy melyik illik legjobban az arcodhoz. És ahogy az előző írta érdemes egy optikába bemenni és nem a tescoban venni.
2018. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaj valamiért a napszemüvegre asszociáltam, bocsánat:DD
2018. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fel kell próbálni, a neten mindenhol azt írják pl szögletes archoz a kerek lencse (mármint akár az ilyen harry potter kerek) néz ki a legjobban... hát felpróbáltam egyet, úgy néztem ki mint valami gyökér aki 10 évesnek akar kinézni.

Ellenben a hosszúkás széles keret ami elméletben a legrosszabb az arcomhoz mindenki szerint jól áll.

2018. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű, felpróbálgatod, és előbb-utóbb megtalálod a jót :)


Én 2,5 órát töltöttem az Ofotértban mire ráleltem arra a keretre, ami tök jól áll.


Idestova 11 éve ugyanilyen keretes szemüveget hordok, mert a többi full idiótán mutat a vékony-hosszúkás arcomhoz.

2018. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!