Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bellinda combfixek orrerősítés...

Bellinda combfixek orrerősítésesek?

Figyelt kérdés

Azt írják megerősített, de a Transparentnél is, ami meg nem az. Felvehető szandállal?

Tudtok jobbat?


[link]



2018. aug. 8. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezen a fajtán van megvastagított rész az orránál, de van olyan Bellinda aminek nincs. Amelyiknél azt írják, h van, annak van is. Csak éppen a minőségi harasnyáknál (mint pl a Transparenze is) ezt már nem úgy oldják meg, h vastagabb részt tesznek a lábfej végére, hanem ugyanaz a vastagságú anyag van ott is mint a harisnya többi részénél, csak a szövése egy picit más. Ha felhúzod a kezedre, kifeszíted rajta, és fény felé tartod, akkor egy picit látszik. Viszont lábon egyáltalán nem látszik csak a varrás. Én személy szerint nem annyira szeretem a Bellindát, a Calzedonia-t, Fiore-t ajánlom. Igaz, én ritkán hordok szandit, de ha igen, akkor én is veszek hozzá harisnyát, szintén orrerősítés nélkülit. Én úgy szoktam "beállítani", h a varrást a talpam, és a lábujjaim közötti mélyedésbe igazítom, így nem a lábujjaimon éktelenkedik a varrás, és nem is kényelmetlen, mert nem azon lépkedek...

Nem tudom aktuális e még a kérdésed, de gondoltam azért válaszolok, hátha valakinek még jól jöhet.

31/n

2018. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A Fiore nekem nem jött be, a Bellindából a harisnya (Transparent 15) igen, mert vélony és jó anyagú, azért kerestem abból combfix változatot. De úgy látom, csak kétféle van és mindegyik erős orrerősítéssel.
2018. aug. 25. 23:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!