Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van már tele minden...

Miért van már tele minden pláza, turi az őszi kollekcióval? Csak én érzem korainak? Veszi már valaki?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Korai???? :O Alig egy hónap múlva már szeptember, azaz ősz lesz! Ősz eleji leárazások, tavalyi kollekciók eladása..stb. Ez van augusztusban. A kereskedelem erről szól.

Én már július közepén iskolai cuccokat láttam a Tesco-ban és a Lidl-ben.

2018. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
75%
Most adják el a tavaszról megmaradt cuccokat. Az újak később jönnek. Ilyenkor lehet jó áron kifogni dolgokat, ezért én átnéztem őket de most épp nem találtam semmit ami tetszett és méretben is jó lett volna. Turiban vettem tegnapelőtt egy gyönyörű őszi sálat ami épp megy az őszi kabátomhoz.
2018. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Mert ostobák, és nem tűnik fel nekik, hogy szeptemberben sem lesz ősz, hanem végre normális nyári idő, 26-28 fok.


És nem a mostani 38.

2018. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lehet hogy egy hónap múlva ősz. Viszont az időjárás nem fog drasztikusan változni. Szeptember végéig simán rövidnadrágos idő lesz az elmúlt évekből kiindulva. És az időjáráshoz öltözünk, nem a naptárhoz.
2018. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is pont ezért csodálkozom, mert tavaly volt olyan nap, hogy októberben napoztam is. De ha a tavalyit szórják ki ilyenkor olcsón, akkor üzletileg érthető, csak azon csodálkozom, hogy kereslet is van rá.
2018. aug. 9. 21:33
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Van. persze, valaki ilyenkor szerzi be. Pl. amit írtok hogy nincs hideg, az utóbbi ár évben én télen se fáztam, ezért kb. januárig őszi cuccban járok. Január-február téli (vagyis az ősziekből több réteg), aztán újra csak őszi amíg túl meleg nem lesz. Szóval nekem megéri, ellenben olyan igazi téli vastag cuccom nem is nagyon van, a kabátot kivéve, azt is -10 foknál veszem fel csak.
2018. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!