Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a "különbség"?

Csizmadia Róbert kérdése:

Mi a "különbség"?

Figyelt kérdés

Igazabol a Pull&Bear, Bershka es Zara markak kozott mi a nagyobb kulonbseg? Mert en ugyvettem eszre h a Pull&Bear-nél inkabb ilyen casual, egyszerubb ruhak vannak tobbségben nemugy mint a Zara-nal ahol szerintem tobb ugymond "extremebb" tipus is van. A Bershka meg ezek kozott valahol de inkabb a Pull&Bearhez áll kozelebb.


Szerintetek?



2018. aug. 8. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel mindhárom egy cég tulajdona, nincs olyan nagy különbség. Ahogy én vettem észre:

Pull&bearben egyszerűbb, alapdarabok vannak, bershkában meg mindig az ami éppen trendi. Pl oldalcsíkos nadrág, hasitasi, hosszú póló stb. Ezeket mindig 1-1,5 hónapig lehet látni, addigra jön az új dolog. Ellenben a pull&bearnél, ha tetszik valami és fél év után visszamész, nagy valószínűséggel ugyanott lesz.

Zarát meg nem szeretem, semmi nem tetszik onnan kb, pedig rengetegszer benéztem oda is. Mondjuk jó ingjeik vannak, de mindig amikor próbálok valamit, valami nem tetszik bennük

2018. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én ezek közül csak a Zarában vásárolok, az valahogy szerintem jobb, "premium" a plázás márkák között. A Pull az basic, olyan HM kategória.

A Bershka pedig egy túlárazott kínai, szörnyű az egész bolt.

2018. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül mostmár csak a Zarában vásárolok,szerintem az a legminőségibb és ahogyan leírtad legexzrémebb márka is.Főként azt szeretem az üzletbe,hogy extravagáns és basic ruhákat is egyaránt jó áron jó minőségben találok.A Pull&Bear-be nagyon ritkán szoktam benézni,nekem valahogy nem jön be az a stilus amit képvisel,de ezt is embere válogtaja.A Bershkaból pedig teljesen ki szoktam már,sem a minőség sem a kollekciókkal nem vagyok megelégedve.
2018. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elso ketto inkabb tinibolt, a masik nem.
2018. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem kedvelem, mert silány minőségű ruhákat árulnak, relatíve drágán. A Zarában 10e forint egy ing, és mindenhol eláll, máshol meg feszül, béna szabású gagyi. Ennyi pénzért pedig máshol is lehet kapni, sokkal jobb, testhezállóbb darabokat.


Pull&Bearben vettem két galléros pólót, pár mosás után a nyakánál kilyukadt. Ok, hogy olcsó volt, de egy fos.


Bershka nekem túl extrém, nem tudom elképzelni magamat azokban.

2018. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!