Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eladjam az O bag-om vagy ne?...

Eladjam az O bag-om vagy ne? Te amit már nem nagyon használsz de szeretted/ szereted azt eladod ha eltudod?

Figyelt kérdés

Tudom ti nem tudjátok eldönteni de véleményeket várok! :)


Van egy mini fekete o bag-om hosszabb fekete füllel, sima rózsaszín belsővel, és szőrmés gallért is vettem hozzá.

A gallér és a belső annyira nem tetszik de már nem nagyon akarok erre költeni.


Maga a táska tetszene de kicsit bután érzem magam amikor viselem. Viszont ez az egész majdnem 50.000 forint volt ami jelenleg nekem tanulóként azért nem annyira kevés pénz.


Tudom, hogy amennyiért vettem már sehol nem tudnám eladni.


Ha eladnád akkor te mennyiért próbálnád eladni?



2018. aug. 9. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kényelmetlenül érzed magad vele add el, jobb mintha a szekrényben rohadna úgy hogy nem hordod. Gardrobcserére tedd fel ott nagyon viszik az obageket főleg ha eredeti
2018. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt sok eredeti Obag táskam. KB 2 éve szerettem bele és tavaly nyár elején adtam el az utolsót. (Az egy fekete steppelt mini volt farmer belsővel és fullel).

35 ezer volt újonnan és 17ert adtam el egyben (szinte hordatlan állapotban).


Az Obag már lecsengoben van egy ideje főleg amióta a hamis is jó minőségű, tökéletesen szép a felirat stb.

Eladhatod részleteiben is úgy talán jobban el tudod ami az árát illeti. Egyben nehezebb és olcsóbban tudod.


Nagyjából számolj vele hogy jó ha a feléért el tudod mint ahogy vetted. Főleg hogy a fekete mini egy elég régi darab, sok új fazon jött ki, egy sima fekete minit elég nehéz eladni. Nekem már ingyen sem kellene míg egy Disney crossbody nagyon aranyos, talán a lányomnak vennék is ha nagyon kellene neki.


Kompletten azt mondom hogy ha 30ert egyben elmegy akkor nem jártál rosszul, sőt. (De inkább 20 körülre saccolnam).

2018. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!