Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, milyen fürdőruha...

Lányok, milyen fürdőruha típust kedveltek és miért?

Figyelt kérdés
Úszódressz vagy bikini? Visszafogottabb klasszikus alsó vagy merészebb tanga/brazil tanga?

2018. aug. 9. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, és nem kérek privát üzeneteket. Köszönöm.
2018. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyrészes.

Sosem szerettem a bikinit akármennyire is divat, de nem tetszik. Hol az alsó részét kell igazgatni, hol a felső részét. Normális fazont sem kapni, ami takar is valamennyit. Nincs szégyellni valóm, jól áll a bikini nekem, de nem szeretem. Szerintem alig takar valamit és ez engem zavar. Az egyrészesből is inkább a sportos fajtát szeretem ami teljesen passzol rám, nem kell igazgatni magamon, meg babrálni vele, csak felhúzom is az ott van a testemen, szabadon mászkálhatok benne stb...

Napozni alapból nem szeretek meg nem is szabadna a bőröm miatt mert könnyen képes vagyok leégni.


Sokszor ha szabad strandra megyek ahol nincsenek árnyékolók, meg eleve fák is alig vannak, és csak a tűző nap van, akkor hosszú ujjú egyrészes fürdőruhát húzok magamra. Régen amikor még ilyeneket nem igen lehetett kapni akkor hosszú ujjú tornadresszt vettem fel fürdőruhának. Anno amikor torna edzőtáborba voltam akkor nem is vittem magammal fürdőruhát, mivel alapból egésznap tornadresszbe voltunk és délután mentünk strandolni amikor meleg volt akkor magamon hagytam a dresszem és abba fürödtem, tök jó érzés volt. Mások fürdés után pillanatok alatt megszáradtak és melegük volt szinte, én nekem meg kellett jó fél óra mire teljesen megszárad a dresszem és addig is hűtötte a testemet, nagyon jó érzés volt.

Persze így felnőttként már nem hordok tornadresszt strandra, a hosszú ujjú fürdőrucimat is csak akkor veszem fel ha szabadstrandra megyünk. Persze vannak akik furán néznek rám akkor de nem érdekel.

Eleve fürödni, pihenni megyek, nem mutogatni magam.

2018. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!