Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire strapabíróak a Vans...

Mennyire strapabíróak a Vans táskák? Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, elég sok embernek van ilyen márkájú táskája, de ez a darab annyira megtetszett, hogy nem különösebben érdekel, mert az a lényeg, hogy nekem tetsszen. (: Most megyek majd 11. osztályba, már 5. óta válltáskáim voltak csak, ám annyira nem kényelmes, ezért gondoltam egy váltásra. Sok könyv nincsen, inkább füzeteket viszek, meg szeretném, ha a tízórai, egészségügyi dolgok stb. (ilyen alapdolgok, amik jól jöhetnek) beleférnének, és nem szakadna szét az első félévben, attól függetlenül, hogy figyelek rá. Ez a darab 22 literes, ami nem hangzik különben rosszul, de képről azért nem tudom tökéletesen megállapítani. Majd jövőhéten megyünk megnézni, viszont azért jó lenne pár infót hallani olyanoktól, akiknek nem ismeretlen maga a márka. ^^


Csak azt szeretném megkérdezni, mennyire strapabíró iskolatáskának? Milyen tapasztalataitok vannak a márka táskáival kapcsolatban?


[link]



2018. aug. 9. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én is Vans táskát veszek mivel sokan mondják hogy sokáig bírja nekik

Egyik oszt.tarsamnak több éve Vans táskája van és azt mondja hogy nagyon jó és hogy sok minden belefer így szerintem az hogy 22 literes az nagyon jó ha sok cuccot pakolsz bele :)

2018. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3,5 éve bírja, és még mindig tökéletes állapotban van, értsd nincs rajta megtörve a belső, elszakadva sehol, semmi, más táskáim már halálukon voltak ennyi idő után (Puma, Adidas is).

És határozottan nem bántam vele úgy mint egy hímes tojással. :D

2018. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ésszel tömöd meg akkor sokáig fogja bírni.

Tartós és jól néz ki.

Csak tudni kell hol a határ vagyis nem kell a fél életet bele pakolni.

2018. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!