Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem lehet manapság...

Miért nem lehet manapság sehol normális cipőt kapni?

Figyelt kérdés
Bemegyek az adidas/nike/ccc/playersroom boltokba vagy bárhova mindenhol ugyanazokat a béne ilyen szövetszerű műanyagból szőtt sportcipőket lehet kapni. Undorítóan néznek ki, mint öreganyám tutyijai. Egy harmatos esőben beázik. Meg szétszakad a francba ha leorrolom valamivel. A bőr cipők nagy része meg hasított, az is olyan kényes mint a fene. Sehol egy normális sportos bőr cipő?!
2018. aug. 13. 14:14
 1/3 anonim válasza:
Sajnos a sok idiótának, ezek tetszenek
2018. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem az zavar, hogy a "divatosnak" mondható cipőket miért nem lehet megkapni normális anyagból, nem horror áron.

Igaz egyszerű, fekete bőr magassarkút sem találtam még ami tényleg tetszene és jó áron is van, pedig keresem egy ideje.

2018. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Decathlon pl.


Nem csak túracipők vannak :)

Csak persze az oldaluk egy kalap szar, így linkelni sem tudok olyant, amilyen nekem van.

2018. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!