Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen órát vegyek? Most...

Milyen órát vegyek? Most kétféle márka és típus között kene dönteni.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és eddig nem hordtam órát. Most rászántam magam, hogy veszek valamit. Eddig két dolog tetszik: Az egyik az Apple watch 3 milánói szájjal vagy nylon sport szijjal. A másik opció az egy sima Quartz óra.

Doxa trofeo

[link]

Melyik éri meg jobban, melyik trendibb egy ennyi idősnek? Tudtok valamit ajánlani hasonló árkategóriában és kinézetben? Esetleg használtan? A fémszíjas órák tetszenek.

(Májkülkorsz, denielklájn stb fuxóra kivétellel)

Köszönöm a válaszokat.



2018. aug. 14. 14:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18cm a csuklóm kerülete
2018. aug. 14. 14:19
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az Apple sokkal jobban néz ki, ez a doxa nem tetszik.
2018. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ha soha nem hordtál még órát, akkor elsőre valami olcsóbbat vegyél, amíg megszokod/kiderül szereted-e. (Én például igaz, hogy nő vagyok, de nem bírom, ha óra van rajtam).

Egyébként nyilván az Apple a "trendibb". A Doxa viszont sosem fog kimenni a divatból, sokkal férfiasabb

2018. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld😀😸👉meg valaki?
2018. aug. 14. 15:08
 5/12 anonim ***** válasza:
+1 Apple watch
2018. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
huu, valami nagyon rosszat mondhattam a második válaszban😂😂😂
2018. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valaki rendesen lepontozott😂
2018. aug. 15. 07:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális, igényes órát vennék.



Ha az nem pálya, akkor ezekből inkább az almát. Jobb egy okosóra, mint egy kvázi svájci, amiről minden hozzáértő vágja, hogy ez a Doxa már nagyon nem az, mint amit apáink/nagyapáink emlegetnek (az csődbe ment, majd évtizedekkel később gagyi minőségben feltámasztották marha erős marketinggel)

2018. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz valamit ajánlani? Olyan max 200 ért? A longines hydro conquest nagyon tetszik de az elég drága. Tagheuer aquaracerhez hasonló órák jönnek be főként... Azoknak elég húzós az áruk de gyönyörűek😍
2018. aug. 16. 22:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

200 alatt nem erőltetném a svájci vonalat, és inkább valamelyik japánt választanám.


A longine is nagyon jó választás, az már komoly márka, manapság egyre feljebb is pozicionálja a tulajdonos SG.


Én quartzban nem vagyok annyira otthon, inkább az automaták vonzanak, de azokat meg nem szereti mindenki.

2018. aug. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!