Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te hordanál így replika cuccokat?

Te hordanál így replika cuccokat?

Figyelt kérdés

A legújabb iPhonom van, Michael Kors táskám, óráim, pénztárcáim, Calvin Klein táskából is van kettő, stb:

Van egy oldal, arra gondoltam rendelek onnan egy nagyon jó minőségű replika Gucci övet.

(Persze persze tömeg, de már nagyon rég óta nagyon tetszik. Természetesen ameddig nem tudom jelenleg megengedni magamnak az eredetit csak addig hordanám.)

Így gáz lenne?



2018. aug. 16. 08:27
 1/8 anonim válasza:
87%
Ha ekkora flexer vagy eszedbe sem kéne jutnia, hogy replikát vegyél!
2018. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem vennék replikát így, de eleve sem.
2018. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem hordd azt amit szeretnél és tetszik neked.
2018. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Replika? Így hívják manapság a hanisítványt? Jó tudni.
2018. aug. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Már eleve az, hogy mindenki abban jár(függetlenül attól, hogy hamis vagy sem). Kettő az, hogy eredetit sem vennék, mert mindenki azt hiszi, hogy hamisítvány. Ki veszi meg egyáltalán mostanában azt a tipikus fehér Gucci pólót meg fekete övet ténylegesen a Gucci-tól? Senki. A harmadik pedig, hogy hamisítvány. Eleve rosszabb minőség, másrészt pedig inkább vegyél eredetit egy olcsóbból mint egy hamisítványt. Vagy várjál, amíg lesz pénzed. Én több okból kifolyólag sem vennék, se hamisítványt, sem pedig olyan övet.

Viszont ha benned alapból nincs egy olyan érzés, hogy hamisítvány és ezt hogy vehetem én fel, akkor miért ne? Ha pedig az sem zavar, hogy mindenki olyat hord, akkor miért ne?

17/F

2018. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Sosem vennék hamisítványt semmiből! Irtó gáz!

Kérdező, ne mondd már, hogy eredeti Kors táskád meg órád van, de a Gucci övet nem engedheted meg magadnak??? Ugyanannyiba kerül! Kors is kamu, mi? :D

2018. aug. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amik vannak azok eredetiek :) de akkor vettem mikor éppen jobban megengedhettem magamnak, és jelenleg nem vagyok olyan anyagi helyzetben.

Viszont felnyitottátok a szemem :D és inkább mégsem fogom megrendelni azt a pár hamisítvány cuccot ami megtetszett, hanem gyűjtök inkább az igazira.

Régebben is volt hogy rokonom vett nekem egy replika pénztárcát de nem hordtam mert nem éreztem jól magam vele :)

2018. aug. 19. 09:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól teszed!
2018. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!