Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen oldalról tudok tornadre...

Milyen oldalról tudok tornadresszt rendelni?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt az iskola és szükségem van egy tornadresszre.

Nem akarok sokat költeni rá, mert tesiórán csak akkor kötelező ha tornával kapcsolatos anyagrészeket vesszük, illetve hűvösebb időkben a ruhám alá azt szoktam venni hogy védje a derekamat. 175 cm 65 kiló vagyok, azokon az oldalakon amit találtam maximum 164 cm-ig lehet venni dresszeket, de azok rám nem jönnek fel rendesen és baromi kényelmetlenek. Tudom van a Decathlon de ami elfogadható árban van hosszú ujjú fekete az sem az én méretem, direkt felhívtam őket megkérdezni, az üzlet alapból messze van így rendelni meg nem merem mert vagy jó lesz vagy nem, oké visszaküldhetem de azért az sok idő, és nem akarom az utolsó pillanatokra hagyni ezt.


Ameddig jó idő van és az udvaron van tesi akkor is szoktam viselni mert sokkal szellősebb mint a pamut póló, ezért lett ennyire sürgős. Ami tavaly volt dresszem azokat egy helyi kínaiban vettem ami már fél éve megszűnt és a környéken sehol még a Tescoban sem árulnak dresszeket. Tudom hogy már ritkának számító darabok mert már nem létezik olyan iskola ahol elvárják hogy a lányok hordják, maximum a kicsiktől kérik, de ez sem jellemző, húgoméknál soha sem kérték.


Azért érdekel mert hátha van az oldalon hozzám hasonló lány aki szintén keres hasonló méretben és esetleg tudna választ adni a kérdésemre. A színe teljesen mindegy, fekete, kék vagy piros mindegy. Az is mindegy ha hosszú vagy rövid ujjú.

Persze van egy hosszú ujjú dresszem ami hátul cipzáros és a nyaka is teljesen zárt tehát hosszú nyakú szinte. Azt nem akarom simán tesire befogni mivel az egy versenydresszem volt még amikor aerobikoztam.


2018. aug. 16. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Innen lehet rendelni jó minőségű és nagyon olcsó tornadresszeket piros-kék 176-ig fekete csak 158-as a legnagyobb. De tényleg nagyon kényelmesek én is sokat vagyok itthon dresszben csak tőlük szoktam rendelni.

[link]

2018. aug. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 panni100 válasza:
2018. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dresszesfiú válasza:
Szia! Én az Aliról rendelek 180 cm vagyok XXL méretben! Tökéletes
2018. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ML-sport24.de


Német cég. Főleg leggingeket és dresszeket árulnak, sok színben és fajtában, többféle anyagból.

2019. okt. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!