Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok nekem jó sneakereket...

Tudnátok nekem jó sneakereket ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új cipőt de nem tudom milyet érdemes venni. Mit ajánlotok ami kényelmes egész napos viseléshez? Jöhet szóba nike, adidas, new balance, puma stb. A vans cipők is tetszenek már van is egy belőle de hosszú távon nem túl kényelmes viselet. Szóval ha van ötlet vagy tapasztalat vagy vélemény akkor ne tartsátok magatokban. Köszi:) (ja és 50 ezer forintom nincs egy cipőre:/)

2018. aug. 18. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs pénzed normális sneakerre, akkor fölösleges belemenned a dolgokba. Jó lesz neked a vans meg a superstar, huarache, low budget szemetek.
2018. aug. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, egy átlag ember hogy tudna már 50 ezerért cipőt vásárolni?! A másik meg, hogy attól, hogy 50 ezer forint ugyan úgy lehet hogy egy rakás szemét, kényelmetlen és/vagy 1 hónap után szétmegy az egész. Én úgy gondolom hogy azért bőven alatta is lehet kényelmes cipőt kapni! Nem volt kikötve hogy pl. csak 10 ezerért akarok venni... Azért kösz hogy próbálkoztál! (mellesleg kíváncsi lennék te melyik árkategóriából válogatsz hogy így megmondtad a frankót)
2018. aug. 19. 04:18
 3/6 anonim ***** válasza:
A New Balance-ok szerintem nem rosszak, bár sokan nem szeretik azt a fazont. Az Asics-ben (meg a hozzá hasonlóakban, például a Saucony-ban) viszont látok fantáziát. Természetesen az utcai modellekre gondolok, mint a GL III-ra, és társaira.
2018. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem kapsz 50ezerért szemetet hidd el, én nekem egy cipőm sem ment szét. Amúgy nmd r1, ultra boost, old skool, af1ek, jordan eclipse,kapásból ezeket a népszerűbb olcsóbb sneakereket tudom, persze ezek elég tömeg kategória, ezekhez öltözni is könnyű. Abba hogy én mennyirért veszek ruhát,cipőt nem hinném belekéne mennünk, mert itt Londonban minden megfizethetőbb áron van az életkörülményi különbségeknek köszönhetően. Na meg én dolgozozok ilyen fiatal létemre, nem siránkozok.
2018. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan szűrted le hogy siránkozok. Csak egy kényelmes cipőt szeretnék emberek...
2018. aug. 19. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Írok !
2018. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!