Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kontrolling gyakornoknak...

Kontrolling gyakornoknak hogyan "illik" oltozkodni?

Figyelt kérdés
Egy multinal leszek kontrolling gyakornok, 2 het mulva kezdek. Mibol mennyi ruhadarabot erdemes beszerezni, aki esetleg mar volt valahol irodaban gyakornok, ott mi volt az elvaras? Van fekete terdig ero szoknyam, ket feher es egy babakek ingem, egy sotetkek es egy fekete zakom, egy fekete egy feher es egy sotetkek farmerom, egy fekete bor koromcipo. A Hr osztalyon nem mondtak semmit az oltozkodesrol, mas embereket pedig nem lattam ott, mindenki szabin volt amikor bementem szerzodest irni. De pl farmer+ing+sportcipo(adidas superstar), esetleg galleros polo mehet? Vagy mindenkepp kosztumnadrag? Csak egy egyszeru gyakornok leszek, nem az atyauristen, de felek, hogy esetleg aluloltozok.

2018. aug. 26. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Első nap legyél csinosabb, aztán meglátod, mások hogyan öltöznek.
2018. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan munkahely ahol fel lehet venni adidas cipőt galléros polóval.
2018. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit túlgondolod. Igaz, nem multinál dolgozom. Vezetőként, első nap farmerban, pólóban és csinos, de utcai blézerben mentem.

Utána folyamatosan lazult a ruhám a többiekéhez.

Igaz, a nagy meleg is közbe játszott.

2018. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire rágörcsölni,elsőnap vegyél fel egy csinosabb összeállítást aztán meglátod,hogy a többiek,hogyan öltözködnek.
2018. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!