Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas Superstar holographic...

Adidas Superstar holographic vagy a fehér-fekete csíkokkal néz ki jobban?

Figyelt kérdés
Eleinte nagyon a fehér-fekete csíkokkal cipő tetszett jobban. Viszont mindenki olyat hord, és a holographic is nagyon hangulatos, csajos, nagyon tetszik. Ti melyiket rendelnétek meg? Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!

2018. aug. 28. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az holo az eredeti? Én még nem láttam sehol eredetit. Tudnál küldeni linket? Már ha nem másolatot szeretnél.


Egyébként szerintem a fehér fekete csíkokkal jobban kombinálható. A holo az kicsit különlegesebb.

2018. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik Holo-ból is eredeti,Én annó Bécsben vettem..Nekem van mindkettő fajta cipőm,igazából már nagyon egyiket sem használom,nálam már lecsengett a Superstar.De szerintem ha mindeképpen azt akarsz,akkor Holot vegyél,az vagányabb.Nekem azt többen dicsérték mint az Originalt.
2018. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. aug. 29. 08:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jól néz ki szerintem, a klasszik fehér fekete jobban beilleszthető. Holographic amúgy több helyen elérhető, utoljára Biatorbágyon a Premier outletben láttam, nem hiszem, hogy ott hamisat árulnának...
2018. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!