Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén milyen téli kabát lesz a...

Idén milyen téli kabát lesz a divat?

Figyelt kérdés

Vagy milyet lenne érdemes venni. Ti milyet fogtok viselni?

Link is jöhet.



2018. aug. 29. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Így augusztusban nem igazán gondolkozom ilyeneken.
2018. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen pár nap és szeptember. De semmi gond.

Mennyi mindent csinálhattál volna az idő alatt amíg ezt a felesleges információt leírtad ide. :/

2018. aug. 29. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, idén mi lesz a divat.


Tavaly, én ilyen zöld parka bélelt kabátot vettem, akkor az volt a divat (persze több színben). Legalábbis én azt vettem észre. Linket nem tudok adni, nem találtam olyat ami nekem van, de biztos láttál máson. (Én egy egyszerű kínai boltban vettem)


17/L

2018. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. aug. 29. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én magasról le fogom fosni, hogy mi divatos meg mi nem. Pont úgy ahogyan eddig is tettem

Sajnos tönkrement a tavaji szövetkabátom ezért majd télre néznem kell valamit.

De az elképzelés már megvan. Hosszú kb bokáig vagy a felett pár centivel érő aljú, kapucnis szövetkabátot szeretnék. Fűzős háttal.

Valami ilyesmit.


[link]


Külföldről fogom majd rendelni.


Amúgy szerintem még mindig lesz a boltok kínálatában rengeteg parka kabát de szerintem a pufi dzsekik fognak most nagyon menni. Főleg a színes inditextes darabok.


De mi lenne akkor ha nem a divat hanem a saját izlésed szerint öltözködnél? Nem beszólni akarok de nem jó mindig konformistának lenni.

2018. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem, ez a hurkás télikabát kimegy a divatból végre. Mindenkin ilyet látok, és nagyon nem tetszik. Nekem félig gyapjú, félig műszálas, zöld mintás, kapucnis kabátom van. Nagyon szeretem.
2018. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Kedves 10-es a tavalyit ly-nal írják, és olyan szavakat, hogy lefosni, nem használ kultúrember.
2018. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Akkor megyek és elásom magamat mert nem vagyok kultúr ember :D

Hiába tanulok képzőművésznek és járok rendszeresen kiállításokra, kortárs tánc estekre stb...

Igen, tudok vulgárisan fogalmazni (sokszor nyers a stílusom) és van egy enyhébb fokú diszlexiám és diszgráfiám. Ez van. Próbálok ellene tenni de egyenlőre most ennyire megy.

Mondjuk nem értem, hogy miért kell ekkora figyelmet fordítani az én válaszomra? Ezen az oldalon hemzsegnek a helyesírási hibákkal megfogalmazott kérdések és válaszok. Nem egy szépirodalmi folyóirat a gyakori kérdések. De neked muszáj pont az én pontos J-mbe belekötni. Oké legközelebb figyelek erre, de akkor sem értem ezt a nagy fentakadást ezen.

2018. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 31. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!