Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted kik a legmenőbb...

Szerinted kik a legmenőbb magyar lányok Instagramon?

Figyelt kérdés
Kik azok az influencerek, instacelebek, akiket szerinted érdemes követni? Csak magyarokat írjatok légyszi!

2018. szept. 1. 01:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%
Ezek nem netcelebek hanem a 80%-uk prostitualt ismerek is parat csak te meg a hozzad hasonlo emberek ezt nem tudjak
2018. szept. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vannak bőven, igen. De én olyanokra vagyok kiváncsi, akik nem azok. Nem fenekekre és mellekre, hanem igényes tartalomra! Influencerekre! Bőven vannak ilyenek is! Arra lennék kiváncsi, hogy ti kiket követtek!
2018. szept. 1. 02:25
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Senkit, és nem is fogok senkit követni. Nekem ne egy influencer mondja meg, mit gondoljak vagy mit vásároljak.
2018. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
A legmenőbb lányok nincsenek instagrammon.
2018. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Dragos Karin,Sydney Van Den Bosch,Kárpáti Rebeka,Dukai Regina,Budai Brigi,Barta Fruzsina,Mocsári Zília.
2018. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan már! Mind egyformák.
2018. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Budai Brigi? Hát nem tudom... 😂 Leírom milyen minőségre gondoltam:

@festyinstyle @fiftypairsofshoes @natidrencheva

Semmi meztelenkedés, hanem igényes képek, szép tartalom. De látom nem igazán megy. 😫

Aki pedig nem tud válaszolni a kérdésre, csak annyit, hogy senkit sem követ stb, azt megkérem ne itt pazarolja az idejét! Köszi!

2018. szept. 2. 02:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyo szeretem chloeknows képeit, igényesek.

Bár, hogy mondjam...kicsit ,,rózsaszín" nem találtam jobb szót.

2018. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megkérdeztél valamit,egyedül Én adtam rá neked addig normális választ,véleményezést pedig nem kértem.Kössz🔥
2018. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Fentebb írtam, hogy nem fenekekre és mellekre vagyok kiváncsi, főleg nem ősi szakmát űző lányokra! Hanem igényes tartalomra!

A többit köszönöm!

2018. szept. 3. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!