Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportmelltartot lehet onmagaba...

Sportmelltartot lehet onmagaban hordani?

Figyelt kérdés
Nem utcara, hanem edzoterembe. Nem gaz? Lanyok, ti szoktatok igy viselni?
2018. szept. 1. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem ez fehérnemü és nem sportöltözet!
2018. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kinézete van, mint egy splrt-top, akkor lehet.
2018. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magán edzőterembe járok tehát az edzőn és rajtam kívül nincs senki,de mindig veszek fel rá pólót még ígyis.
2018. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Nem.

Ha kisebb felsőt szeretnél, akkor vannak rövid topok. Hasonló formájúak, mint a sportmelltartó, de azokon látszik, hogy nem melltartó. Vegyél olyat. Ez olyan kb. mintha valaki melltartóban menne strandra. Azért mert hasonló a formája még nem bikini felső.

2018. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ertem. Nem baj, azert ma kiprobalom.
2018. szept. 1. 10:57
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem log ki belole semmid es a nadragon hosszunadrag es viszonylag magasan van a dereka es a melltarto is hosszabb fazon, akkor szerintem semmi gond vele.

En igy szoktam es nagyon max a hasambol latszik valami, igaz en alacsony is vagyok.

De amugy lehet kapni ilyen atletakat amiknek pl halos a hatuk ha attol felsz hogy meleged lesz :)

2018. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Ja es meg annyit: hordj amit akarsz, te tested te eleted, azt veszel fel amit akarsz es amiben jol erzed magad!

Engem is bamultak az idosebb holgyek mert vekonyka vagyok szep alkattal, de meg kell tanulni lexarni. En azert hordom igy, mert kinem allhatom ha valami vegig tapad rajtam, rosszul leszek tole, hetkoznapokon se hordok szuk felsoket. Edzes kozben a logos cuccoktol meg felek hogy beleakadnak valamibe.

2018. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

5: Akkor minek kérdezted? :D

Mindenki elírja, hogy nem. Erre te meg leírod, hogy de akkor is ebben mész :D

2018. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Lehet hát!

Ahol csak nők tötymögölnek, nemmindegy? A fasziknak is mindegy, ígyis-úgyis megbámulnak, és különben is, lövésük sincs, hogy az fürdőruha, vagy csak csöcsfogó.

2018. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Senkit sem zavart, az ottani edzovel is beszeltunk, es mondta, hogy nekik is bejon, ha egy szemrevalobb lany is ott van sportmelltartoban van. :D Ja es a tobbi edzoteremben, ahol eddig megfordultam, sem zavartattak magukat a lanyok, szoval erdekes olvasni ezeket a negativ kommenteket, mert ahhoz kepest rengeteg lany van, akik nem vesznek magukra +1topot...
2018. szept. 1. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!