Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadragot vegyek?

Milyen nadragot vegyek?

Figyelt kérdés

nacit talalni nekem kesz agyrem.

Kicsit dagadt vagyok, de ugy hogy az uszogumim tulnott a csipomon es a combom felett van egy "m elyedes". csiponaciba kilogna az uszogumim, magasdereku meg a hasam szoritana el. Lattam a tescoban nadragokat az volt ra irva hogy kozepes magassagu, de azt is tudoig felkell huznom hogy ne logjon az ulepe..

Lehet valahol normalis nadragot talalni? Persze tudom fogyjak le, de addig is valamit hordani kene :c


2018. szept. 5. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb boltban van “dagi”részleg.
2018. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem pont a hagyományos magasságú a legelőnyösebb, ha jó méretet veszel nem kell szorítania.

Próbálj nagyobb méreteket vagy más szabásút, mondjuk egyenes szárút vagy boot cut ot.

Ha a csípőben-derékban passzoló hosszú fel lehet hajtani, vagy varrónő - jófej szomszédnéni olcsón levágja és felvarrja.

2018. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ami a dagi reszlegen van azok meg nagyok ram :s
2018. szept. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!