Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas yeezy-t kaphatok...

Adidas yeezy-t kaphatok valahol magyarországon?

Figyelt kérdés
Az jobb lenne ha áruházba valahol miskolc környékén, és nem muszáj eredetinek lenni mivel az nagyon drága
2018. szept. 6. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eredetire nincs penzed az nem baj de ne vegyel kamut...ne akarj annak latszani ami nem vagy:)
2018. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem nem a márka tesz csak a fake yeezy is tetszik nekem. Amúgy meg miért nem jó az ha valami nem eredeti?
2018. szept. 24. 17:01
 3/4 anonim válasza:
Elég gázok a fake cuccok, ne nagyon erőltesd őket szerintem. Inkább gyűjts egy eredetire, vagy válassz olcsóbbat, elég sok jó cipő van egy Yeezy árának töredékéért. (pl: Adidas NMD, EQT, Ultra Boost, Pure Boost)
2018. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az Ultra Boost meg NMD ára nem éppen a Yeezy töredéke, azok is bőven 50k fölött vannak, sok Ub például drágább mint a Yeezy. Plusz azoknál a boostot szinte lehetetlen tisztítani, Yeezynél meg van körülötte gumi, én azért is választottam azt. De én is azt ajánlom, hogy vagy gyűjts eredetire, vagy valami olcsóbbat, de eredetit vegyél. (Bár manapság elég nehéz olcsón cipőt venni, air maxek is 60k körül vannak. Nyilván vannak 15 ezres Nike-k, de azok olyanok is.) Minddnesetre megéri beruházni egy drága cipőre, ki lehet fogni akciókat is, én is vettem már 21 ezerért Air max 90-et, 4 éves, a talpa kezdett besárgulni, azon kívül semmi baja.
2019. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!