Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a tesóm gimnázi...

Mit vegyek fel a tesóm gimnáziumi szalagavatójára?

Figyelt kérdés

Egy nagy arénában lesz tartva a rendezvény. Csinos szeretnék lenni viszont túlöltözni se lenne ideális!

Mit kell, szoktak vagy illik ilyenkor viselni? A magassarkúkat imádom szóval az abszolút szóba jöhet!

Vékony, magas lány vagyok ha ez számít.

Október elején lesz.

Képeket küldhettek, annak örülnék :)))

18/l


2018. szept. 9. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kiköltözhetsz, kb annyira mint ahogy a szalagavatósok is ki lesznek miután már nem a táncos ruháikban lesznek. Tehát valami koktélruha magassarkúval abszolút nem túlöltözés ilyenkor még vendégként se. :)
2018. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igazából bármilyen elegánsabb ruha megteszi. Szerintem próbálj meg valami egyszerű és elegáns stílusú összeállítást kitalálni.
2018. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sötét nadrág valami elegánsabb felsővel és cipővel/ szoknya-blúz/ egyberuha. Nem kell túlzásba esni, már több szalagavatón voltam, de nem szoktak extrém módon kiöltözni. Valami egyszerû, kényelmes, de elegáns jó lesz.
2018. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Októberben már meglehet fagyni néha :D


ha mást öltöztetnék smart casualt választanék: szűkített vászon nadrág, színes blúz, blézer . Vagy a blúz legyen fehér, de más kicsit extrább

[link]


Magamon az egyszerűbb dolgok híve vagyok, közepes vastagságú kötött fekete ruha, harisnya, bokacsizma valami picit extrább kiegészítővel

[link]

2018. szept. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!