Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők/lányok, szerintetek a...

Nők/lányok, szerintetek a sportos vagy az elegáns viselet a vonzóbb egy férfin/fiún?

Figyelt kérdés

2018. szept. 13. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Mindjárt jönnek azok a nök akik azt írják hogy az elegáns, de ha mi férfiak megírjuk hogy a nők miért nem viselnek magassarkút, szoknyát akkor pont ezek fröcsögnek a legjobban hogy nem fogunk nektek kényelmetlen ruhákban tipegni...
2018. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az tetszik, ha nem mindig ugyanúgy néz ki valaki. Legyenek sportos és elegáns ruhái is.


1: Azért egy nadrágot inggel és zakóval felhúzni egyáltalán kényelmetlen. Nem lehet összehasonlítani azzal, hogy valaki egész nap magassarkúban áll. Egyébként meg nem attól lesz valaki elegáns, hogy magassarkú van-e rajta.

2018. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
#1 Én azt mondom, hogy az elegáns és mondhatod nekem, hogy viseljek magassarkút meg szoknyát, nem fogok “fröcsögni” ugyanis én mindig így öltözködöm.
2018. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a sportos jobban tetszik. Valahogy fiatalosabb, és férfiasabb is.
2018. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Attól eltekintve, hogy az első válaszolót mennyire nem bírom, most kivételesen jogos amit ír.

Tényleg feltűnően sokszor hangzik el elvárt outfit gyanánt az elegáns öltözet. Még hölgyek részéről nagyfokú ágálás van a magassarkúval szemben. Nyilván van átfedés a két csoport között.

2018. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Mihike! Az érzés kölcsönös...
2018. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

2-es!

Próbàlj ki egész nap ingbe, zakóba öltöny nadrágba és zárt bőrcipőben lenni!

Nem hinném hogy a kényelmes kategóriába sorolnád a nap végén!

Ami a magassarkút illeti arra rácáfolt a 3-as versenyző!

2018. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7: Nem talált :) Én általában ugyanezt teszem, csak női változatban. Egyberuha, vagy blúz, nadrág/szoknya, harisnya, zárt cipő. Tök kényelmes. Ja és pl. ma a 30 fokban is blézer volt rajtam egészen eddig, mert olyan programra mentem. Semmi bajom nem lett tőle. Mindenből van kényelmes és kényelmetlen is.

De az elegáns nem azt jelenti hétköznapra, hogy estélyi és magassarkú. :) Egyébként a magassarkúval sincs gondom, van és hordom is, de anélkül is csinos vagyok.

2018. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Mindkettő nézhet ki jól.

Az izom a lényeg.

2018. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok és sokszor elegánsban öltözködök és hülyeség amiért itt pár férfi fröcsög. Egy jó bőrcipő valóban halálos kínszenvedés az első pár kilométeren de miután bejárattam utána a fél világot bejárom benne olyan kényelmes, ezt egy magassarkú soha nem csinálja meg. Szóval rohadtul nem az a kategória.


És most itt nem a nagyestélyi öltöny nyakig begombolt ing feszes nyakkendőben kell gondolkodni azért az már az elegánstól egy szinttel feljebb van az már alkalmi ruha az tényleg kényelmetlen. Egy sima chino nadrág, mellé egy blézer vagy sport zakó, egy inggel felső gomb szabadon hagyva, egy jó bejáratott bőr cipő. Ez szerintem tökéletesen elegáns a legtöbb nő számára, nem túlzó, divatos. És tökéletesen tud olyan kényelmes lenni mint egy farmer póló sportcipő. Csak kell hozzá stílus érzék hogy az ember megfelelő szettet válogasson össze, és viselni is tudni kell.


Mint kiderült nem vagyok nő de mivel én folyamatosan váltogatom a full sportos lezser viseletet a fentebb említett elegáns viselettel. Hát nem kapok több vagy kevesebb mosolyt akár hogy öltözködöm. Inkább a kisugárzást és az összképet nézik a nők mert ha az nincs rendben akkor akár maga hugo boss is adhatja az emberre a ruhát akkor is bénán fog kinézni.

2018. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!