Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig lehet egy idei varrasú...

Meddig lehet egy idei varrasú elefántcsontszínű menyasszonyiruhát tárolni elszíneződés nélkül?

Figyelt kérdés

Jövőre terveztük az esküvőt, megtaláltam az álomruhát, hatalmas, elefántcsontszínű. Megvettem, hazahoztam. Családi okok miatt 2020 szeptemberére kellett halasztanunk az esküvőt.

Hozzáértők tanácsát kérném főként, de bárki tapasztalatára kiváncsi vagyok. Szerintetek jobb, ha mihamarabb eladom, majd keresek másikat, vagy megtarthatom, nem színeződik el addig?



#menyasszonyi ruha #sárgulás #anyagelszineződés
2018. szept. 16. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jó anyagból van, nem színeződik el. Ez persze csak akkor igaz, ha nem használt, hanem új ruhát vettél. Mert a mosás megváltoztathatja az anyag tulajdonságait.
2018. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Új ruha, 2 hónapja varrták. Köszönöm válaszod :)
2018. szept. 17. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!