Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 174 centimhez magassatkú?...

174 centimhez magassatkú? Többi lent

Figyelt kérdés

174 centi vagyok es van egy 11centis platform csizmám ,de nem tudom hogy felvegyem e a magasságom miatt

Fiúk titeket zavarna ha a lány magasabb nálatok?

Valaszokat koszonom^^



2018. szept. 16. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán vedd fel. Egy magas lány tűsarkúban ultraszexi.
2018. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, mm ha magasabb, de ezzel sok fiunal nem vagy magasabb, viszont nagyon keves no tud normalisan tusarkuban jarni szoval en latatlanban nem javaslom fiukent.
2018. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz ,foleg hogy tusarku ,meg nehezebb is jarni bene
2018. szept. 16. 17:16
 4/9 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%

Remélem nem baj,hogy lányként válaszolok.

Szerintem simán felveheted. Pl. Kendall Jenner 179 cm és simán felvesz magassarkúkat.

2018. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépen tudsz benne járni nagyon tetszene.

Még az sem lenne baj ha így egy kicsit magasabb lennél nálam.

2018. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 173 cm vagyok, de szoktam felvenni platformos magassarkút. Tűsarkút mondjuk nem, abban életveszély menni és nem szexi ha egy őzgida kecsességével botladozol. De csak a magasságát nézve felvenném. Pasik kapcsán meg az nem zavar ha pl munkatársnál magasabb vagyok. Randizni meg én inkább olyanokkal szoktam akik alapból jóval magasabbak nálam, szóval még magassarkúban is csak kb egymagasak vagyunk.
2018. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Magassarkúban 179 vagyok és azzal még távolról sem égimeszelő. Szerintem simán belefér.
2018. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 180cm vagyok, és simán hordok magassarkút. De szoktam látni nálam magasabb lányokon is. Szerintem nem a magasság függvénye, hanem az, h tudsz e benne szépen járni. Ha igen, akkor simán hordjad. Ha nem, akkor vagy kénytelen leszel laposban menni, vagy pedig meg kell tanulnod szépen járni benne. Nem olyan nagy dolog, pár hét alatt simán meg lehet tanulni szépen járni benne. Senki nem úgy születik, h tud benne szépen járni, csak valaki előbb (pl középsuliban) valaki később, vagy éppen sohasem tanulja ezt meg.

Pasiknál meg szerintem változó. Szerintem a többségüket nem zavarja, ha a csaj magasabb, de van olyan is, akit igen. Szerintem a lányok inkább érzékenyek erre a dologra, legalábbis én ezt tapasztalom a környezetemben, de engem ez egyáltalán nem érint, sosem volt szempont a pasim magassága. Volt olyan párom is, aki 1.5 fejjel alacsonyabb volt ha magassarkú volt rajtam, amkor 2-vel. Így, ha közösen mentünk valahova lehetőleg laposban mentem, de ezen kívül sosha semmit nem befolyásolt a magasság...

31/n

2018. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :D
2018. szept. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!