Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én szerintem gyökérség...

Csak én szerintem gyökérség hypebeast-nek lenni?

Figyelt kérdés
Vannak olyan ruhák amik totál nem néznek ki jól és csak a márka miatt fel venni ? :/ Amekkora összegű ruha szokott lenni sokukon annyiból rengeteg mindent lehetne venni :D Miért jó ez ? hypebeast-ek válaszát is várom és hát, akárkiét. (btw a v2-es yeezy azért nekem is tetszik :DD)
2018. szept. 16. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj én úgy vagyok vele hogy ha a saját pénzükből veszik hát egészségükre bár szerintem is lehetne sok más hasznosabb dologra költeni ezeket összegeket amiket a ruháikra költenek. De véleményem szerint ez egy olyan stílus amit legtöbben kinőnek 25 30 év felett
2018. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Csak szerintem gyökérség mások életével foglalkozni ahelyett, hogy saját magukkal törődnének bizonyos emberek?
2018. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Értem mit akarsz mondani. Jogos a felvetés. Mikor már a milyensége nem számít, csak a márkája, az nagyon visszás hatást tud kelteni. Ráadásul egy egész stílust erre építeni... Nyilván megvan róla az emberek véleménye.
2018. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy olyan """stílus""", amiből kinőnek az emberek.

Általában olyanok lesznek ilyenek akiknek semmi magabiztossuáguk nincs, nincs önbecsülésük, önképük, és valahova tartozni akarnak (mint minden ember).

Ezért kiválasztanak pár márkát, csak olyanokat hordanak, minel drágább annál jobb. Arra verik magukat hogy mennyire flexelnek az idegeneken, hogy nekik erre is futja. A kamu barátjaik ugyanezt csinálják. Megfelelési kényszerük van 0/24. Közben meg nem marad pénz kajára, stb.


"Poor people are busy looking rich, rich people are busy being rich"

2018. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyökérségnek nem gyökérség, én ahogy láttam főleg a fiatalabbak 15-20 évesek hordják ezeket. Ott van nagyobb farok mutogatás, hogy az én apám nekem megvette a 10 000ft os fehér pólót a tied csóró bibi. Idősebb korban már inkább gáz. Egy egy elemet átvenni a saját stílusba a hypebeast ből még nem gond de full úgy öltözködni eléggé gyerekes.
2018. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kifejezetten gyökérség, én inkább azt mondanám felszínes. Nekem ez sosem számított se magamon, sem máson, de azért van tapasztalatom bőven. Az egyik barátnőmnek volt egy pasija, akinek volt 2 "bulizós" szettje, márkás (pl Diesel, Energy, Hugo Boss stb) drága darabokkal, de ezen kívül kb 1 normális ruhája nem volt. Na az ilyen elég égő szerintem. Anno középsuliban is sok ilyen srác volt, h hétvégén kitözve drága cuccba, drága pia, menő cigi stb ment a rongyrázás, hétközben meg ott csóróskodott, tarhálta a cigit meg a kaját... Nem sokra tartottam az ilyen pasikat (meg a csajokat sem, bár náluk azért ritkább volt az, h hétvégén ment a rongyrázás, hétközben meg a kínlódás), akik többnek akarnak látszani bizonyos alkalmakon, mint amilyenek valójában. 1-2 ilyenbe én is belefutottam (nem feltétlen ruházkodás terén), és az lett az eredménye, h buliban nem ismerkedem soha! Max, ha nagyon tetszik egy pasi akkor számot vagy e-mailt kap, így, ha komolyak a szándékai, akkor nem zárkózom el tőle, bár ilyen még egyszer sem volt, h bárki felkeresett volna utána. Mondjuk össz-vissz 6-7 ilyen alkalom volt, h elérhetőséget adtam valakinek. De nem is érdekel, mert aki nem tud várni pár napot, az csak meg akar fektetni, így jobb is, ha nem keres. A másik meg, h egy buliban kevesen vannak azok, akik öszintén magukat adják (akár pasik, akár csajok), inkább azon versengenek, h ki tudja jobb színben feltüntetni magát. A srácok kiöltöznek olyanba, ami nem is a stílusuk, látványosan szórják, mutogatják a lóvét stb. A csajoknál meg inkább az van, h magukra kennek egy rakat sminket, vagy olyan cipőt húznak, amit a buli alatt le kell venniük, bevállalnak olyasmit is, ami nem túl kellemes nekik, azért, mert azt hiszik, így érdekesebbek. Aztán meg az ilyenek miatt lesz később csalódás: jópár barátnőmet vígasztaltam már amiatt, h az első pár héten kellemesnek tűnő pasiról kiderült, h egy gyökér... Na ez van akkor, ha csak azt nézik akár a pasik, akár a csajok, h milyen ruhában, cipőben van a másik, milyen órája van, mennyi pénzt költ, milyen piát iszik, milyen cigit szív stb. Ezek mind felszínes dolgok, és nem lenne szabad, h ezek számítsanak első sorban... Számomra sokkal többre tartok olyasvalakit (akár pasi, akár csaj) aki egyszerű, hétköznapi (ha úgy tetszik olcsó) ruhákban, cipőben jár viszont azokat magának teremti meg, mint azokat, akik menő, drága cuccokban vannak ugyan, de a szüleik, párjuk pénzén... Az ilyen pasikkal szóba sem állok, vagy ha sikerül esetleg megvezetnie, de később kiderül, h csak vetített, akkor gondolkodás nélkül elhajtom...

31/n


Amúgy sajnos nem mindenki növi ám ezt ki, az én korosztályomban, és még a nálam idősebb korosztályban is bőven akadnak ilyen mentalitású emberek... :/

2018. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!