Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Kik-ben kapható ruhákról mi...

A Kik-ben kapható ruhákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Pár napja vettem ott egy jó farmert. Szerintem ár érték arányban jók a cuccok.
2018. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap voltam a Kik-ben mert láttam,hogy lehet kapni ilyen sportos cicanadrágokat, elmentem és nagyon örültem hogy milyen jó lesz , de amikor felvettem akkor vettem észre hogy abból az anyagból van amitől elkezdek viszketni és irritálja a bőröm,de ez az én véleményem. Viszont találtam ott egy jó pólót és egy jó meleg pulcsit.
2018. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is. A képeken minden szuper, de ha ott leszek...
2018. szept. 17. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok. én a farmert 5490ert vettem. Kellemes sztreccs anyag amit szeretek. De van olcsóbban is. Van póló 1000 Ft körül. Ami olcsóbb az gyengébb minőségű ami drágább az jobb. Ide is igaz ez. Az 5000 Ft-os pulcsi jobb mint a 2190 Ft-os.... 1500 Ft-os leggingsektol se várjon sokat senki.

Nézd meg próbáld fel és meglatod.

2018. szept. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az árakba is nagyon különböznek. Én ami pólókat vettem ott 590Ft-ért nagyon jól bírják és nagyon jó anyaguk van. A pulcsit is amit vettem nagyon jó meleg és puha imádom és ha jól tudom akkor a pulcsi csak 2500 Ft volt. Nadrágot nem találtam, végigpróbáltam vagy 10 nacit de egy se lett jó , mert az egyik lógótt rajtam ,a másiknak rövid bolt a szára, a harmadik ...

Sőt ami nadrágot vettem ott az évek folyamán mindnek a derekába kellett húznom még plusszba gumit mert leesett rólam a naci. De szívesen megyek a kíkbe mert olyankor a ruhák mellé betankolok még néhány csomag édességet. 😅😂😋

2018. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Jobb mintva Bershka és a Takko!!!!!
2018. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég gagyi sajnos. Nekem a Pepco jobban bejött.
2018. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én először be se akartam menni a boltba, annyira gázul néz ki, hátborzongató a világításuk, mint egy boncteremben, de eztán körülnéztem, amíg a barátnőm próbált, és baromi jó cuccokat találtam, ráadásul jó árakon. Azóta legyőzöm az ellenérzésemet, és gyakran vásárolok náluk. Mindent a helyén (árán) kell kezelni náluk, de az ár-érték arány kiváló. Megszerettem.
2018. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a legjobbak. Ezt-azt vettem ott, de nem igazán győzött meg. A válészték sem túl nagy, illetve van amiből csak 1-2 méret volt (pont nem az ami rám való). A fehérneműik elég gyenge minőségűek, ahhoz képest meg nem is olcsó... Így már évek óta nem veszek ott ruhát, viszont ceruzaelemeket kb mindig onnan veszek, mert nagyon olcsó (290 8 db) és egész sokáig bírja... Így ha arra járok, mindig veszek pár csomag AA-s AAA-s elemeket. Illetve a múltkor hirtelen kellett egy hajkefe, és ott vettem meg.
2018. szept. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1x voltam, páréve, egy fekete hosszúujjú felsőt vettem és egy pár kesztyűt. a felsőnek jó az anyaga, elég vastag ahhoz, hogy ne látszódjon alatta a melltartó, jó minőségű. a kesztyű teljes egészében érintőképernyő-kompatibilis, azóta se találtam máshol ilyet (természetesen sikerült elhagynom az egyik felét, még mindig nincs másik helyette sajna)
2018. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!