Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Világéletemben csak tornacipőt...

Világéletemben csak tornacipőt hordtam, ezzel mi a baj?

Figyelt kérdés

Állandóan tornacipőben vagyok (nagyon kevés kivétellel).

Utcán, sportolás közben vagy az irodában a munkahelyemen, különböző típusú tornacipőket hordok. Ez mindig is így volt, szerintem 80 éves koromban is így lesz, ha megérem.

Volt már, akit ez kiakasztott, nem mintha zavartatnám magam, csak nem értettem.

41N


2018. szept. 19. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. szept. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak egyhangú. Jobb a változatosság.
2018. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
És akkor mi van? Lehet élete annak akit ez kiakaszt :D
2018. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi. Mindenki azt hord, amiben jól érzi magát. Ismerős a szitu amúgy, csak én a harisnyákkal vagyok így h szinte mindig, mindenhez azt hordok. Még nyáron is. Sokszor szóltak már be miatta, de nem érdekel, mert én így szeretek felöltözni. Senkinek semmi köze hozzá, nem neki kell hordani. Szerintem te se foglalkozz, a beszólogatásokkal, mert a lényeg, h jól érezd magad a bőrödben, és ha ehhez az kell, h tornacipőt hordj, akkor hord azt, ne befolyásoljanak a negatív kritikák!

31/n

2018. szept. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én csak deszkásat hordok. kényelmes. nem fogok rajta változtatni. olyan ruhákat meg nem hordok, amihez más fajtát kellene viselni(illetve egy ilyen cipőm van, egy lakkbőr hugo boss, lapos, tornacipőféleség, de az az ünnepi cipellőm :D).

sok retardált kiakad ha egy nő nem a kis kosztümös, topánkás cukorbuxa, de ez ne érdekeljen :)

2018. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!