Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan, mivel kell hordani...

Hogyan, mivel kell hordani egy rövid ujjas kabátot?

Figyelt kérdés
Kaptam, de nem igazán tudom hogy szokták az ilyet hordani. Fekete szövetkabát, kb. könyökig érő ujjal. Ti mivel vennétek fel?
2018. szept. 21. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
olyan felsővel aminek az ujja nem lóg ki a kabát alól. jól sejtem hogy ez egy zakó/blézer? abban az esetben elegánsabb felsővel.
2018. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Eddig még nem találtam hasonló képet, ez rendes téli szövetkabát, kicsit térd felett érő, szoknyás aljjal, 3 gombbal, derekán megkötővel, az ujja vállban kicsit puffos, az ujja vége meg enyhén fodros.
2018. szept. 21. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:

ez kicsit blair waldorfosan hangzik :D

[link]

2018. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én láttam egy csajt az utcán akin rövidújjú kabi volt és kb könyökig erő csini kesztyűvel hordta. Nagyon jó volt a 2 együtt.
2018. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan a kesztyűs mondja jól. Óriási divat, hogy téli szőrmekabát könyök felett végződik, és felkarig érő bőr kesztyűt húznak hozzá. Afféle oroszos dáma az Orient Expresszről.
2018. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. szept. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!