Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok rendelni ezekről...

Ti szoktatok rendelni ezekről az oldalakról: Asos, Na-KD, Fashionnova, Dolls Kill? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Már kb. pár éve (szinte) mindig üres kézzel jövök haza a plázákból. Egyszerűen nem találok semmi olyan cuccot, ami mind szabásban, mind színekben és stílusban jól állna nekem.

Romantikusabb stílusú lány vagyok enyhe alteros beütéssel.

Instagramon mindig látom a szebbnél szebb ruhákat, amik végre tetszenének, viszont ezeket a dolgokat valahogy soha nem találom meg az üzletekben, ha pedig valamelyikben igen, akkor kritikán aluli, gagyi, tipikus “fastfashion minőségben”.

Most leginkább mini ruhákba, felsőkre, playsuitokra és az áltagnál magasabb platformos cipőkre gondolok.


A felsorolt webáruházaknál viszont találtam egy csomó olyan dolgot, amit szívesen felvennék. Viszont mivel az összes külföldi, és ezek közuül talán az Asos-nál nincs vám, mivel brit, kíváncsi lennék, hogy tényleg megéri-e innen rendelni.



2018. szept. 22. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A na-kd azt hiszem holland, azt se vamoljak meg. YouTubeosoknal láttam én is ezeket a ruhákat. A puding próbája meg az evés. Egyszer tegyél egy próba rendelést és meglatod neked hogy tetszik.
2018. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam a shein a favorit. Végre nem kell a hazai boltokba kapható sótlan ruhákat viselni. A fasion nováról jókat hallottam még, de ott tuti lesz vám.
2021. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!