Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet "emlékezetesebben...

Hogyan lehet "emlékezetesebben, feltűnőbben" öltözködni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, a ruháimmal nagyon elveszek a tömegben, és szeretnék egy kicsit úgy öltözködni, hogy az emberek észrevegyék, mi van rajtam, és magamnak is jobban tetsszek.

Általában farmert viselek egyszínű vagy valamilyen mintás pólóval, kapucnis pulcsival (cipzárossal vagy olyannal, ami csak "lóg") vagy belebújós pulcsival, mert csak ezek a cuccaim vannak, amiket szeretek (a többi elég gyerekes, nem sokat jártam vásárolni, ezért rengeteg sok éves cuccom van).

Van egy Vans cipőm, amit nagyon szeretek, egy türkiz Converse-em és egy kékes futócipőm, hideg időre még nincsen lábbelim.

Főleg h&m-be, c&a-ba és New Yorkerbe járok, de amiket ott látok és kicsit extrábbak lennének, azok állandóan szembe jönnek velem az utcán (igen, a Vans cipő is, de az legalább kényelmes).


Hogyan dobhatnám fel a ruhatáram? Hol találhatok olyan cuccokat, ami nem jön velem szembe minden sarkon és mégsem kerül egy vagyonba?

Egyébként vékony vagyok és magas, felsőt nehezebben találok, mert nagy, nehéz melleim vannak és általában próbálom eltakarni őket.

20/L


2018. szept. 26. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Először is, a stílusodat kellene megtalálni:azokat a fazonokat, amikben jól érzed magad. Az 25%-ot dob a megelenésen, mármint a kisugárzás.


Aztán megtalálni a színeket, amik téged hangsúlyoznak, azaz nem te viseled a színt, hanem a szín visel téged. Ez azt jelenti, hogy téged látni az adott ruhában ragyogni, és nem azt az érzést kelti, hogy hű, de feltűnő ruha!


Ha ezek megvannak, akkor mindne üzletben hamar megtalálod a neked megfelelőt.

2018. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, lehagytam: ha a felsorolt tucatüzletekbe jársz, az nehéz ügy. Én is leszoktam róluk, mert kiderült, hogy nema testalkatommal van baj, hanem az ottani ruhák szabásával.


Nézelődj a Peek and Cloppenburgban! Rögtön rájössz, hogy nincs veled semmi baj :)

2018. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tucat boltban vásárolsz, és ki akarsz tűnni? Kb lehetetlen. Keress turkálókbaan, kisebb butikokban.
2018. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
hát kezdetnek öltözködhetnél úgy, mint egy fiatal NŐ, nem mint egy trampli kisfiú. ezeket az üzleteket meg messziről kerüld el.
2018. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem az üzletekkel van a gond. Fel lehet öltözni h&m-ből is stílusosan, embertől függ, hogy mit választ, a feliratos pólót, vagy a csinos muszlin blúzt.

Például a zara önmagában elég jól orientája a betérőket, mivel nincsenek stílustalan darabok, lényegében a dizájner ruhákat koppintja, csak sokkal olcsóbb, és persze nem olyan minőség.

2018. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körben húzd ki magad, emeld fel a fejed, az állad legyen vízszintes, és mosolyogj. Hidd el, nem a ruhákon múlik, hogy kitűnsz-e a tömegből. A nagy melleidet pl.miért akarod eldugni? Ne butáskodj már! Magas is vagy, vékony is vagy, és még melled is van. Használd ki! Felfogod te, hogy ezért más nők többmillió forintot fizetnek?
2018. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

4

PONTOSAN úgy néz ki, mint egy fiatal nő. A fiatal nőségnek nem fogalmi eleme, hogy csak akkor fiatal nő valaki, x módon öltözködik és módon viselkedik.


És mint ilyen, akkor is 100%-ig az, ha akárhogyan öltözködik.


1-es válaszoló voltam.

2018. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elég feltűnően öltözködöm, legalábbis ezt mondják, pedig elég sok cuccom van H&M-ből. Csak tudom őket úgy variálni, hogy biztosan sehol ne jöjjön szembe az az outfit, amit én viselek. Plusz, ahogy előttem is írták, a turikban is nagyon király cuccokra bukkanhat az ember, ha odafigyel. :)
2018. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!