Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok, előkerültek már a...

Lanyok, előkerültek már a csizmák?

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem, szerintem még felesleges.
2018. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bokacsizma igen. Szétfagyott a bokám. Most okés.
2018. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teljesen.
2018. okt. 3. 18:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Még nem.
2018. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak bokacsizmát hordok, de igen, azt már felvettem az eső meg az 5-6 fok miatt is. Edzőcipőbe belefagyott a lábam, be is ázott, topánkát meg nem is mernék már felvenni.
2018. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bokacsizma már beizzítva.
2018. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy megy a bokacsizma - feleslegesen - mivel egyszerűen fegyverrel sem lehet benneteket rákényszeríteni, hogy rendes zoknit vegyetek fel. Akkor nem fázna a bokátok.
2018. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 7-es, hadd döntsem már én el - persze csak, ha megengeded - hogy mi a jó a saját lábamnak.

Annyira bírom ezt a beleugatást mások életébe meg ítélkezést...képzeld el, hordok zoknit és normális pamutot, nem nejlon meg titok stb, a nadrágomat sem hajtom fel a mai divatos bokalengő formában és lám, mégis fázik az egész lábam egy edzőcipőben, nemcsak a bokám. Nem is csoda, hiszen azt nem téli időjárásra (5-6 fok sokkal inkább annak számít, mint őszinek) és esőbe találták ki. Úgyhogy innentől nem felesleges a téli lábbeli.

2018. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most a héten bokacsizma, de a múlt héten volt, hogy hosszú szárú csizmában mentem, a főiskolán is nagyon hideg van, nem akarok megbetegedni.
2018. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as

Nem csak rólad van szó. Nézzél már körül, hogyan mászkál a többség. Úgy, ahogy írtam.

2018. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!