Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Figyelembe veszitek egy...

Figyelembe veszitek egy cipőnél, hogy milyen könnyen tisztítható?

Figyelt kérdés
Pl. Tetszik az egyik Adidas NMD modell, de azért veszek inkább egy másikat, mert bőr a felülete és könnyebben letörölhető róla a mocsok. :/

2018. okt. 7. 13:07
 1/7 anonim válasza:
Én is így vagyok vettem egy velúr cipőt, nagyon tetszett, de többet nem veszek ilyet. A tisztítás az oka. Inkább bőr cipőre szavazok.
2018. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neha igen, neha nem.
2018. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van amikor igen. Átmeneti cipőket, nyári lábbeliket könnyebb választani, azok nemigen szoktak megázni. Őszi cipőknél már az anyagra is jobban figyelek, de van ilyenkorra is kényesebb lábbelim, arra vigyázok.
2018. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem egy cipőt ami az anyaga miatt szinte sehogy nem volt tisztítható, egy használat után nagyon koszos lett, nem tudtam vele mit csinálni.. szóval azóta igen
2018. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában igen. Főleg ha világos árnyalatú cipőről van szó.
2018. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor veszek nehezen tisztíthatót, ha olyan cipőről van szó, amit nem hordok gyakran. Pl alkalmi, vagy kicsit elegánsabb cipő.
2018. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, fehér cipő nálam teljesen kizárt. Lehetetlen megoldanom, hogy ne koszolódjon (vidék, poros, sáros, rossz utak), egyrészt nincs kapacitásom naponta fényesre nyalni, másrészt egy idő után sajnos nem is lehet sok fajtát, mert egyszerűen beleivódik a retek.
2022. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!