Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Lidlben miért nem kapható...

A Lidlben miért nem kapható egyáltalán férfi felsőkből S méret?

Figyelt kérdés

A férfi pólók, pulcsik méretezése mindig M-XXL terjed és nem értem, hogy miért, mikor nőiben XSig is lemegy a választék. (Nem elfogy, hanem már az újságban is így hirdetik, hogy ettől eddig kapható, már évek óta így van minden kollekcióval.)

A párom magas és vékony, slim fit pólókat hord (vagyis ami pont passzol rá és kiadja az alakját). Szívesen vennék neki Lidlben ruhát, mert magamnak is szeretek ott vásárolni, jó minőségűek. De neki az M méret, már nagy lenne és pacuhán állna.

Tudom, más boltban is tudok neki ruhákat venni (pl H&M, Zara), csak néha pont itt tetszett meg valami design, meg persze jó áron vannak. :)

Szóval ja, hogyha nőiben felismerik, hogy sok méretben létezünk, akkor férfinél miért nem, nem értem. Azzal ők veszítenek, ha máshol kell költenem a pénzem.



2018. okt. 9. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Írj nekik levelet és kérdezd meg :)


Veszteni nem azon az egy két vevőn fognak, az átlag magyar (na meg európai) nem egy vékony típus. A németek kapásból magasabbak is a férfiak 180 as átlagával, szerintem nem meglepő, hogy gyártáskor kaszálnak egy méretet.


A női kis méretek is most kezdtek felbukkanni amúgy, pár évvel ezelőtt egy darabot nem láttam 38-as alatt az üzletekben.

2018. okt. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
A vásárlókörükben kevesen fordulnak meg férfiak közül S-es méretben. Nem akarnak veszteséggel dolgozni.
2018. okt. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a tinédzser fiúk mind átmennek azon a méreten, valahány éves korukban. Nekem tiniként sem volt ciki a Lidl ruha, simán abba jártam. :D
2018. okt. 10. 21:56
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Sokak fejében viszont cikinek számít, mert "nem márka".
2018. okt. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A karácsonyi pulcsikból most pont volt S méret és meg is vettem neki. ;) Imáim meghallgatottak!
2018. nov. 30. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!