Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan oldal, ahol azt...

Létezik olyan oldal, ahol azt nézhetem meg, hogy milyen típusú nőknek mi áll jól?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy meg tudom adni a modell paramétereit. Olyanokra gondolok, hogy kreol bőrű, barna hajú, kék szemű stb.
2010. jún. 23. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha létezne, akkor nem lennének olyan nők, akiknek nem áll jól a hajuk, ruhájuk stb.
2010. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legfeljebb tanácsok lehetnek erre, hiszen nem univerzális törvények határozzák meg, hogy mi az, ami jól áll, hanem teljesen szubjektív. Egyszerűen nézz meg más, hasonló alkatú embereket, vagy divatmagazinokat, hátha látsz jó ötleteket.


Ilyen oldalt legfeljebb angol nyelven találtam.

2010. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

sims

27f


xD

2010. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt hittem érthető lesz, amit kérdezek :D Arra voltam kíváncsi, hogy ahol a modelleket tudom paraméterek alapján nézni. Nyilván nem én leszek egyik modell sem, de ha látom,hogy a barna bőrhöz hmmm de jól áll a rózsaszín, már az is jó lenne :D

Szóval kérdés átfogalmazva: van olyan oldal, ahol a modellek paramétereit lehet beállítani(az alapján keresni)?

Angol is jöhet:)

2010. jún. 23. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!