Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen fajta kabátok elég...

Az ilyen fajta kabátok elég melegek télre?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 13. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Az oldal nem található.
2018. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem, nekem is van ilyen típusú kabátom, én átmenetinek hordom. A szőrme benne inkább csak dísznek van, nem valami vastag. A télikabátom sokkal melegebb.
2018. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%
A-a. Igaza van a másodiknak. Szerintem már ránézésre olyan hogy vékony és nem való télre. Inkább a bunda, mint a szőrme. Mármint ami belül vastagabb. Még úgy is kevés a -10 fokban, ha rendesen alá öltözik az ember
2018. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Ti hol éltek? A tajgán? Vagy mindig 25 fokra fűtitek fel a lakást? Persze, hogy elrontja a hőérzetet és kabátban is fáztok.

Szerintem enyhébb téli időszakban simán jó. Zordabb időben egy meleg pulóverrel egyszerre viselve pont megfelelő kellene, hogy legyen. De mint látod más és más a hőrérzetünk, szóval nem tudjuk megmondani neked megfelelő lesz-e.

2018. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kevés lenne, de ha nem vagy fázós, vastagabb pulcsival, rétegesen öltözve működhet.
2018. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Napi félórákat ácsorgok buszra várva. Egy ilyen kabátban 0 fok alatt 6x megfagyok még aláöltözve is. Persze ha te csak kipattansz a kocsiból és nem tervezel órákat kint lenni, akkor elég lehet.
2018. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van ilyen és elég meleg. Persze hozzátéve, hogy általában max 10-15 percet várok a buszra, villamosra, és nem ebben indultam egész napos hegyi túrára, max kisebb sétákra.

De nem is vagyok az a típus, aki már 15 fokban csizmát és kabátot hord, mert akkor persze, hogy egy fagypont körüli időben már meg akar halni néhány ember.

Ha te az a fajta vagy, akkor inkább vegyél téli túrakabátot, ha a himalájára megfelel, talán jó lesz neked is itt Európa közepén a síkságokon. 😀

2018. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:
0%
Nekem se nyílik meg.
2018. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!