Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért néznek rám furán ha...

Miért néznek rám furán ha fullcap sapka van rajtam? :D 16/L és állítólag lányok miért nem viselhetik?

Figyelt kérdés

Hát igen már régóta vágytam egyre, meg is kaptam .) De amikor elsőnek vettem fel, mindenki olyan furcsán nézett rám, és azóta is ha megyek az utcán. Pedig eddig mindenki azt mondta hogy jól áll. ja, és egyszer egy gyerek (évfolyamtárs) odaszólt nekem hogy lányok ilyet nem viselhetnek? na erre kíváncsi lennék xD

am ha tudtok rapperes oldalt, légyszi linkeljetek! köszi. .)


2010. jún. 24. 00:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
nem hiszem h lenne erre bármilyen törvény vagy szabály h ki viselheti.. sztem elég béna, szal ha fiún van se tetszik, dehát ízlések és pofonok....
2010. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
személy szerint nekem sem tetszik, de attól még, ha látnék benne egy lányt, egyáltalán nem néznék rá furán :):)
2010. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
30%
azért, mert egy majom vagy
2010. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó, és nincs vele semmi baj, ha lány hordja :D én is szeretnék már egyet :)
2010. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

kedves 01:14-es!

Hát akkor te mi vagy? xD

A többieknek köszönöm a válaszokat . .)

2010. jún. 24. 10:12
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
A rap 5 éve nem divat, mint ahogy ez a sapka is hányadék egy csajon. Még egy 14 éves hülyegyereken elviselném, de ha meglátnám rajtad az utcán én is kiröhögnélek, kivéve, ha kva. jó csaj vagy...:)
2010. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik lányon, de attól függetlenül van akinek jól áll. 17F
2010. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól néz ki és ha megfelelő ruházatot veszel fel hozzá akk oké de nem tom miért nem szabad a lányoknak ilyet hordani .... a fiúk is hordanak fülbevalót :D
2010. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

5 éve nem divat? ki nem sz*rja le. Akkor mi divat? a tuc-tuc bogyós zene, vagy az emo? esetleg a VIVA-s hányadék?

Amúgy hord nyugodtam ha jól áll.

2010. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan felveheti egy lány is. Mindenki azt hord, amit akar. :)

Én csak sima baseball sapit hordok, de mégis legtöbbször úgy néznek rám, mintha két fejem lenne. Már megszoktam. :D

20/L

2010. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!