Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Spúr vagyok ruhára költeni,...

Spúr vagyok ruhára költeni, de be kéne újítanom egy kabátot?

Figyelt kérdés

Már egy c&a-ban normálisan kinéző kabát is 40-50k. Megtudnám venni könnyedén, de ruhára nem vagyok hajlandó ennyit szánni. F&F-es kabátokat láttam tavaly normális áron, bánom hogy nem vettem (15k). Azok milyen minőségűek?:)


F25



2018. okt. 16. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Bebacna, ha a C&A-ba 40 lenne egy kabát, tekintve, hogy rossz minőség. :D

Én Decathlonba vettem 26-ért, de ez már a hiperszuper-ultrameleg-vízálló-3in1-variálható verzió, van ennél olcsóbb is, és brutál jól néznek ki.

2018. okt. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon spúrkodni akarsz, akkor menj turkálóba, kis szerencsével nagyon jó darabokat ki lehet fogni.

Viszont egy jó téli kabát hosszútávú befektetés, amit mindenképpen érdemes megfontolni.

2018. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na nehogy már csak 40ezerért lehessen télikabátot venni.

Van egy csomó üzlet, ahol 20 körül is nagyon jó kabátok vannak.

2018. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hol vannak azok az üzletek?:)
2018. okt. 16. 10:31
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
69%

Például itt:


[link]

2018. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A teszkós ruhák tapasztalatom szerint jó minőségűek. Én már kilós turkálóban is vettem télikabátot többször, szeretem az angol stílust. Csak ott nagyon meg kell nézni, ne legyen hibája.
2018. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem idén se veszek semmit.. Végignéztem az összes boltot az Alleeban, de egyetlen egy kabátot sem találtam, ami tetszik.. Na jó, egy Helly Hansen tetszett, de 90k... :)
2018. okt. 21. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Én is voltam sok helyen és elég szánalmas a választék, normális, nekem valóban tetsző télikabátot csak egyet kettőt láttam, de kb 8 üzletet jártam végig. Még egy két kínaiba benézek de nem hiszem hogy ott jobb lesz a helyzet.... Viszont 20-25 ezerért már találhat az ember rendes vastag, kicsit hosszabb télikabátot amiben nem fagy meg -15ben sem.
2018. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen találtam egyet, Tom Tailorban. Jó ára is volt, 20k
2018. okt. 23. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!