Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik kabátot választanátok?

Melyik kabátot választanátok?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


Testalkatom: fordított háromszög, 170 centi vagyok és vilagosbarna a hajam. Stílusra pedig klasszikus/basic inkább elegáns de semmi extrém.


2018. okt. 16. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
2. Sokkal időtlenebb, elegánsabb, stílusosabb.
2018. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első formára jobban tetszik, de a fekete praktikusabb, könnyebb párosítani. Az első kabát feketében nem opció? :D
2018. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez egy online outlet oldal, az alábbi kabátok tavalyi kollekciós darabok.

A fekete eredeti ára 750€ volt a barna pedig 550€. Sajnos csak ezekben a színekben elérhető.

Köszönöm a válaszokat.

2018. okt. 16. 23:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A második az borzasztó, mint valami hullazsák. Az első átlagos, a színe elméletileg passzolhat hozzád, ha az arcod is hasonló (világos/meleg/sárgás) tónusú, de sokkal inkább homokóra alkatra ajánlott, neked lehet előnytelen volna a deréköv és a válldíszítés miatt.
2018. okt. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a fekete.

De a barna jól néz ki. Én azt választanám.

2018. okt. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőt választanám. Csinos fazonra és színre is. Ez a zsemle szín is abszolút időtálló és kombinálható. A fekete öreges főleg abban a hosszban és igaza van annak aki azt írta hogy hullazsak hatású.

Egyértelműen a barna oves.

2018. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Amúgy sosem értettem miért beszél mindenki úgy, mintha egy kabát egy életre lenne vásárolva. Ez is ugyanúgy mint más darabok egy idő után cserére kerülnek. Az ember megunja, vagy lesz rajta javíthatatlan sérülés....

Ugyanúgy vehet az ember ebből is 2-3darabot, különböző színekben és fazonokban. Ahogy nadrágot sem csak egyet és egyfélet hordunk. Az első kabát szerintem jó farmerrel is míg egy hossz fekete aligha mutat jól.

Igaz, hogy az ára és a szűkös téli szezon miatt kabátot kevesebbet veszünk mint mondjuk nadrágot, és tovább is elég, de attól még semmi fura nincs abban, ha az ember nem örök időtálló darabot akar, hanem valami csinos és divatosat ami jól áll az alakjan.

2018. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha lehetne a világos színű fazonját feketében :D (de egyébként egyiket se venném fel)
2018. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is az elsőt választanám feketében :D

Kár, hogy nincs

2018. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!