Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Méretben nagy szövetkabátot...

Méretben nagy szövetkabátot lehet összevenni?

Figyelt kérdés
Az Orsay-ben kinéztem egy nagyon szép rózsaszín szövetkabátot, de sajnos már nem lehet a saját méretemben kapni :( végigjárni meg az összes boltot lehetetlen. Ha megvenném az eggyel nagyobbat , a 36-osat az össze lehet szerintetek venni? Derékban kellene elsősorban mett az ujja elmegy, télen amúgy is rétegesebben öltözik az ember. Illetve ezt a “kisebbítést” kivel tudnám megcsináltatni budapesten elfogadható áron? Köszönöm a válaszokat :)
2018. okt. 20. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak szabóval tudod megcsináltatni, nagyon munkaigényes. Még saját részemre sem kínlódnék vele.
2018. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen: felhívtam az egyik Orsay üzletet és meg tudták mondani melyik üzletben van olyan méret, ami nekem kell. Online is lehet rendelni a webshopjukban, nézd meg, kapható a méretedben.
2018. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néztem a webshopba , sajnos nincs már 34-esben. A múltkor voltam üzletben és kérdeztem az eladót , hogy megtudja-e kérdezni, hol van méretben (akkor mast kerestem) és azt mondta nem tudja megnézni.
2018. okt. 20. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Ohh sajnálom... 😕 Akkor még annyit tehetsz, hogy felhívsz néhány üzletet, hogy van-e a kinézett termék vagy írsz az ügyfélszolgálatnak, hátha válaszolnak vagy felhívod őket a +362080808012-as telefonszámon, de ez a szám csak hétköznap él.

Az átalakítást nem ajánlom, mert nagyon időigényes és drága.

2018. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon sajnálom :( :(
2018. okt. 20. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom a kisebbitest. Alaphangon azt mondom hogy 10 ezer alatt nem uszod meg és az eredmény sem garantált. Bélés, vastag anyag... nem egyszerű.

Inkább nézz szét más boltokban, hátha lesz valahol hasonló. Az orsay nem túl egyedi üzlet.

2018. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, ha tényleg ennyibe lenne akkor valóban nem éri meg, ami a kettő ára az már sok egy kicsit. Olyan helyeken sajnos nem járok ahol ennyire egyedi termékeket árulnak, nem is ismerem mik vannak illetve drága ahhoz :( néha néha belefér ha meglátok valamit és nagyon szeretném :)


[link]


De ha esetleg valaki latott már valahol hasonlót akkor megnézem :)

2018. okt. 21. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!