Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőn a koszorúslány ruhát...

Esküvőn a koszorúslány ruhát át lehet venni másikra a ceremónia után? Ha igen, mikor szokás?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, felénk át is “kell”. A koszorúsok akkor szoktak átöltözni, amikor a menyasszony is menyecske ruhát húz. De sok esetben vacsora után is át szoktak öltözni.
2018. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nagyon nem érzem magaménak azt a ruhát, de akkor még estig ki kell majd bírnom.
2018. okt. 22. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem a ceremónia után is átöltözhetsz, még vacsora előtt. De kérdezd meg a menyasszonyt, hogy mit szólna hozzá.

Ha én lennék a menyasszony, engem nem zavarna😊

2018. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kezdem el elemezni a mondatot, annak nem érthető, aki szándékosan félre akarja érteni, meg bele akar kötni. De az értelmes válaszolóknak köszönöm. 🙂
2018. okt. 23. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:

27 %-ossal ne törődj, minden kérdésnél kötegszik, provokál.

Ha nekem lesz esküvőm, nem szeretném, ha átvennék. az tetszene, ha reggelig abban lennének, de ha valaki külön kérné, akkor természetesen megérteném, de azért előtte beszéld meg menyasszonnyal, hogy mikor szeretnéd átvenni.

2018. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert én mindég az őszinteségre törekszem és nem azt írom amit a többi illetve amit a kérdező olvasni akar!


A másik regisztrációmban mindég úgy válaszolok ahogy azt mások elvárják és nem ahogy őszintén gondolom és ott 86%-on vagyok!


Fura, nem?

2018. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meseszép az őszintén kötözködő éned, csak így tovább 😃
2018. okt. 31. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!