Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha a bőrkabát hátul...

Drazicc kérdése:

Gáz ha a bőrkabát hátul kopott? Elég csúnyán néz ki de nem akarok kidobni egy jó dzsekit csak ezért, mert amúgy tökéletes állapotban van.

Figyelt kérdés
Tudnék valamit tenni szerintetek?
2018. okt. 22. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Egyéni vélemény: egy bőrkabát (ha egyébként, mint írod tökéletes állapotú), soha nem gáz. Hordd nyugodtan.
2018. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valódi bőr a át, akkor vidd el ruhajavítóba és ott átfestik.
2018. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Tökéletes állapot - hául kopott. Magyarul nem tökéletes állapotú.


Én biztos nem hordanék kopott ruhát. Vidd el tisztítóba, hátha tudnak vele valamit kezdeni, de kopottan ne hordd, mert prolis.

2018. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy prolis a kopott bőrkabát. Ha belül szakadt és le kellene venned valahol, felakasztani egy fogasra, na az tényleg igénytelen. De a bőrkabátokban pont az a pláne, hogy még ha kívül kopott is, de belül semmi baja, nyugodtan hordható.

Neved alapján srácnak tűnsz, nőként írom. Én nem venném fel, de egyes pasiknak kifejezetten jól áll, ha egyébként igényes az öltözködése.

2018. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem igazi bőr egyébként de már én is arra hajlok, hogy veszek egy újat, valszeg igazi bőrt ezúttal.
2018. okt. 22. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha műanyag, akkor ki is dobhatod. Ezerszer jobb egy valódi bőrkabát
2018. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Áhh, ha műbőr akármennyire is sajnálod, akkor kuka...
2018. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!