Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Karl Lagerfeld budapesti...

Karl Lagerfeld budapesti üzletében milyen magasak az árak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Jézusom, imádom azt a márkát *-* egyébként [link] itt vannak Karl cuccok.
2018. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Röhejesen
2018. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Kinek az, kinek nem.
2018. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Hát 20 ezer egy tangapapucsért szerintem nem épeszű árazás. Más ha a minőség miatt kell fizetni, meg más ha egy egyszerű párszáz forinto érő sapka 16 ezer, mert rajta van a logó.
2018. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Időpont tegnap 22:19

Szerinted egy milliárdosnak sok? Miért csak a magyar viszonyokat nézed? Itthon is van egyébként olyan, aki megengedheti magának. Attól mert neked sok, másnak nem kell, hogy az legyen.

2018. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Bocsánat, nem tudtam hogy a kérdező a milliárdosok szempontjából tette fel a kérdést vagy hogy nemzetközi viszonyban gondolta milyen a budapesti üzlet.


Megengedhetem magamnak én is, jól keresek, mégis röhejesen drágának tartom az árazást a termékekhez képest. Tipikus esete annak hogy a név miatt fizetsz. De akkor a kérdésre válaszolva: ha mondjuk egy arab sejk vagy akkor igazából ingyen van, ha az átlag magyar fizetést vennéd alapul akkor elég magasak.

2018. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem a milliárdosok szempontjából tettem fel a kérdést.

Nekem ezek rohadt drágák. Egy sapkát nem engedhetek meg magamnak.

2018. okt. 27. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!