Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Veletek is volt olyan, hogy...

Veletek is volt olyan, hogy nagyon megtetszett egy ruha és nem vettétek meg, utána meg bántatok és vehettetek egy rosszabbat ugyanannyiért?

Figyelt kérdés

Láttam egy gyönyörű, piros, átmeneti kabátot. Nem vettem meg, mert nem volt még annyira hideg, meg kicsit drágállottam, erre most nincs már a méretemben.


Sajnos pont az összes kabátom tönkrement (farmerkabát, átmeneti, bőrkabát, szövetkabát, télikabát), hogy mindenből újat kell vennem. Ezek ilyen 3-4-5 évesek voltak, az utóbbi években alig vettem valamit.


De ruhából is voltam így, hogy elvitek.


Szerintem, ami elsőre nem szerelem, azt nem kell megvenni... Amibe meg nem szeretsz bele, azt nem kell megvenni.


Sajnos diák vagyok és nem szívesen, illetve nem tudok sokat kiadni egy ruhára.


2018. okt. 27. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy nem vettem meg aztán picit bántam, de azért rosszabbat ugyanannyiert nem szoktam venni. Akkor inkább keresek egy olyat ami még jobban tetszik vagy éppen olcsóbb.


Volt olyan ruhadarabom ami nagyon tetszett aztán mégis alig hordtam, vagy éppen csak azért vettem meg mert ki volt árusítva és gondoltam ha párszor felveszem már megérte, majd mégis az egyik kedvencem lett. Szóval az ilyenek miatt azért nem feltétlen baj, ha mégse vettem meg. Ha valami tényleg nagyon megfogja a tekintetem, jól áll és szerelem első látásra úgyis megveszem.

2018. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
December elején mindig olyan furcsa hangulatom támad a piros kabátos emberektől. Kérdések ötlenek fel, miért nem rénszarvasszánon közlekedik, miért nyomakodik a buszra előttem? és még sok más. Ehh Lehet, hogy jobb, hogy nem lett a tiéd...
2018. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Egy csomószor mert nem volt rá pénzem :D de úgy is jártam már ahogy írod, hazamentem hogy még alszok egyet rá, másnap úgy döntöttem hogy igen kell a ruha, de mire visszamentem már nem volt abban a méretben vagy nem volt feketében. Mivel mindig csóró voltam és minden kis szarért dolgoztam, nagyon nehezen vettem rá magam hogy költsek, főleg az elején. Akkor is ha kellett a cucc mert az előző tönkrement, így aztán nem egyszer megtörtént hogy addig halogattam míg elvitte más. Szívás. Viszont ilyenkor nem veszek helyette rosszabbat.
2018. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Ez általában akkor történik velem, amikor az anyám is velem jön, de soha nem a pénz miatt szólja le a ruhákat, hanem azért, mert “neki nem tetszik”, “szerinte k*rvás” és ezért nem hajlandó megvenni.

Pár hete ugyanez az incidens történt egy gyönyörű, lila színű szőrös kabáttal. Az évek során nyilván megismert. Tudja, hogy extravagánsabb stílusom van, de vannak olyan dolgok, amikről egyszerűen nem lehet meggyőzni.

Utána pedig olyan kabátokkal rohant utánam, amiket klimaxladyként sem vennék fel.

Én pedig tipikusan az az ember vagyok, hogy ha bárki meg akar győzni valamiről, én akkor is csak olyan ruháért vagyok hajlandó fizetni, amit ÉN kifogástalannak látok magamon, különben úgy sem fogom viselni.


Tehát... már alig várom, hogy egy magányos vásárolgatás alkalmával visszarohanjak érte...feltéve, ha addigra még marad belőle pár darab.

2018. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, nálunk is anyukám miatt van ez az egész...


A saját pénzemből veszem, de akkor sem engedi megvenni... Meg kell kérdeznem. De ha már ő vesz valamit nekem, akkor is olyat szeretnék, amit szeretnék.

2018. okt. 27. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy gyönyörű királykék csipkeruhát H&Mben, és nem vettem meg. Utolsó darab a méretemben, le volt árazva. Hülye voltam. Azóta is bánom. :D Nem vettem helyette semmit.
2018. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt olyan hogy valamit jó áron nem vettem meg és aztán vettem helyette ugyanannyiba kerülő de rosszabb darabot.

Olyan volt hogy turiban 5000ert otthagytam egy jó dzsekit mert hogy turi. És turis cuccokat nem veszek ennyiért...aztán 10ert vettem hasonlót a h&m ben... utólag már belattam hogy jó buta voltam.

2018. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!